Skocz do zawartości

BITWA WYRSKA 2008 (31 maja)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W imieniu GRH „130. Pazner-Lehr-Division” chciałbym serdecznie podziękować Organizatorom widowiska historycznego „Bitwa Wyrska” za możliwość udziału w imprezie, a Kolegom z innych grup rekonstrukcyjnych za świetną zabawę i ciekawie spędzony czas!

Pozdrawiam
Michał Karpiński
„Hindus”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

W imieniu organizatorów IV edycji inscenizacji historycznej Bitwa Wyrska 2008 tj. Stowarzyszenia na Rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium”, Urzędu Gminy Wyry oraz Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Katowicach, chciałbym serdecznie podziękować za udział w imprezie wszystkim członkom Grup i Stowarzyszeń Rekonstrukcji Historycznej, a także kolekcjonerom pojazdów wojskowych. Bez Waszego zaangażowania i często licznych poświęceń ta impreza nie miałaby racji bytu. Jednocześnie już teraz pragnę zaprosić Was na kolejną, już V edycję Bitwy Wyrskiej, która odbędzie się 23 maja 2009 roku. Jeszcze raz Wam wszystkim dziękujemy!

Z poważaniem
Piotr Adamczyk
Stowarzyszenie na Rzecz Zabytków Fortyfikacji Pro Fortalicium"

P.S. Jeśli chodzi o stan zdrowia rannego rekonstruktora który doznał kontuzji to czuje się on już dobrze. Czeka go jeszcze kilkudniowa hospitalizacji. Obrażenia, których doznał, po przeprowadzeniu badań, okazały się nie tak poważne, jakby na początku mogły się wydawać. Wszystko zmierza ku dobremu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym podziękować Organizatorom za dobrą i sprawną organizację.
Jeżeli chodzi o samą bitwę, to szkoda, że w trakcie pokazu Monte Cassino 1944" nie odpaliła część ładunków, zwłaszcza ten indywidualny z saperem, co trochę nam wszystkim pomieszało szyki. Ale koniec końców wyszło chyba nienajgorzej, dzięki elastyczności i współpracy grup: Amerykanów z Big Red One", Gustlika z ekipą, strzelców górskich i Fallschirmjaegrów z Pawłem na czele.
Upał na polu, zwłaszcza w miejscach wypalonej trawy, dał nam zdrowo w kość, ale przecież o to też chodzi!

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia za rok,
Michał Różyński Mike"
SRH Odwach"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Stowarzyszenia Historycznego Wielka Czerwona Jedynka , a po prostu w imieniu Big Red One
Chciałbym podziękowac organizatorom za imprezę , Odwachowi i pozostałym grupom alianckim za wspólna imprezę , no i wszystkim za wspólną integracje i spotkanie

Chłopacy z Tarnowskich Gór naprawili prowizorycznie gąsienice i pojechali do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W imieniu GRH Kampfgruppe Schlesien" i swoim pragnę podziękować Organizatorom i uczestnikom za wzorowe przeprowadzenie rekonstrukcji Bitwy Wyrskiej 2008. Ciekawy scenariusz, wartka akcja, zapewnienie wystarczającej ilości amunicji i pirotechniki na długo pozostanie w naszej pamięci. Baza noclegowa, wyżywienie oraz opieka harcerzy – bez zarzutu.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bedac prezenterem" klamorow na stoisku profort-rybnik bylem zaszokowany takim mlodym chlopcem ktory walil takimi szczegolami na temat uzbrojenia z wrzesnia, ze mi kopara opadla... - chlopak mial moze 10 latek - przynajmniej wiem, ze mlode pokolenie rosnie :)
I szkoda, ze muzeum zawiodlo i to na calej lini :( mielismy kolo nas taki duuuzy bilbord i sztandar sztuk 1. Jednym slowem obciach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną brać, powiem tylko tyle że impreza mimo paru mankamentów wyszła jak najbardziej miodnie.
Tak więc szacunek dla organizatorów.
Poniżej przedstawiam Link do tego jak widziała ową imprezę swym okiem moja żona :D
http://picasaweb.google.pl/pozarta.strachem.mm/BitwaWyrska2008
pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie