Skocz do zawartości

Przełamanie Linii Pilicy - styczeń 1945 - 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie wiem jak wy, ale ja jadąc na rekonstrukcję - inscenizację staram się dowiedzieć jak najwięcej na temat wydarzeń które ma ona upamiętnić. Dzięki TGRH i chłopakom z trójmiasta zacząłem zgłębiać wiele ciekawych aspektów walk w II WŚ na Pomorzu, dzięki Mirkowi i chłopakom z Przemyśla udało mi się poznać szczegóły Barbarossy, które wcześniej umykały w natłoku informacji , dzięki kolegom z Radosława bliższe stało mi się Powstanie Warszawskie, można by tak wymieniać i wymieniać. Myślę że Panu Andrzejowi i jego książce o skarbach wydobytych z Pilicy zawdzięczać mogę wiele cennych wiadomości na temat zimowej ofensywy nad Pilicą, dzięki tej inscenizacji poświęciłem więcej uwagi jednostkom ROA, a dzięki wam wszystkim od tej imprezy będzie to coś więcej niż tylko zapisana w książkach opowieść. Praca jaką włożył w to przedsięwzięcie Sławek Cisowski jest godna uznania. Jeszcze raz dzięki serdeczne za wspólną zabawę i przed i w trakcie i po inscenizacji. Jakże ważne są informacje wymieniane w miłej atmosferze po tym jak bitewny zgiełk umilknie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
@pokemon -> Troszkę tutaj OT, ale: jak się da to skorzystam. nie mam planów na wrzesień, ale chłopaki... jesli to koliduje z jakas duża rekonstrukcją, to mogę być już umówiony z przyjaciółmi gdzieś indziej (a 14 wrzesien wyglada na Bzurę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okaul dzieki wielkie jako ze biegalem jako ROA w tej wysokiej Papaszce" z MG 08/15 w czasie samej insecenizacji wiec cześć fotek wykonała koleżanka Gosia z zaprzyjaznionej TGRH.. wiec te dymowe to jej..;)

moje to praktycznie portretówki i zblizeniowe..;)

@bjar_1 staramy się, i dziekujemy..za uznanie;)

goral
SGRH 3 Bastion Grolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie