Skocz do zawartości

okolice Poznania vol. 5


kamdrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Sobota upłynie pewnie na indywidualnych wypadach, ale na niedzielę wstępnie możemy się zgadać - jak za dawnych czasów miejscem spotkania będzie parking w Biedrusku (naprzeciwko Kuźni"), Bonzo i Romkol już są ZA :)
Godzina jeszcze do ustalenia, zainteresowanych oczywiście zapraszam :)
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - plan super! Szkoda tylko, że caly czas nie mam k$%#@ swojego kochanego szpadelka :[
Ostatnio na wypadzie z SV moja nowiutka saperka (niby Bundeswehra) zamieniła się w kupę pogiętego złomu, więc mam nadzieję, że ta, którą mam teraz (pożyczona od Bena), wytrzyma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mówiłam kilkakrotnie - najlepsza saperka z marketu ( dałem bodaj 26 zł ). Tnie jak siekierka i daje radę zmarzłej ziemi.
PG przygotował dobry podkład pod nową miejscówkę - lektura na Pyrze.
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Przyjemnej lektury życzę :)
Mam nadzieję, że ten większy wypadzik wypali, a i kolega Kaczka ze swym sprytnym urządząnkiem mile widziany :) Godzinę spotkania napewno uda się jakoś wspólnie dograć, jutro powinna się pojawić na forum!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że szykuje się wypad w większej grupie:)
kamdrum zajechałeś saperkę Bundeswehra ala China;)moja Bundeswehra przeżyła już niejedno i żadnych odkształceń,na niedzielę poszukam dla Ciebie szpadla ,chociaż jakiś kilof też by się chyba przydał
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kilof? Ziemia mieciutka, full wypas:) Ale wam zazdroszcze, szkoda ze nie mam bryki:( Dobra grochówke tam serwują:) Zycze fajnych fantów, acha! Macie może w bliskich okolicach poznania jakąś miejscowke? Moze jakies monetki, militarka tez może być:)

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro 9 - 9.15 koło Pływalni. Ew. info na sms.
Miejscówki są ale tylko dla tych którzy z nami jeżdżą:) no i dzielą się swoimi miejscówkami... Dajesz swój namiar ( komórkę ) na maila do PG to może następnym razem będzie wolne miejsce w samochodzie.
Dzisiejszy dzień był udany:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni rekonesans i niedzielna wycieczka bardzo udane :) Może fantów specjalnych nie było (z jednym nieprzeciętnym wyjątkiem :D - gratulacje Sv) ale pogoda i humory dopisały, kto nie był niech żałuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu ekstremalny... Troszkę bardziej ciężki co najwyżej :) Tym niemniej blisko 7 godzin na zimowym powietrzu(z dala od miasta), to z pewnością świetna zaprawa.

Żałuj SV, że nie byłeś z nami końca. Chociaż to może nie twoje klimaty, to jednak wrażenia niezapomniane :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren faktycznie do najlżejszych nie należał :)
A co do końcowej wycieczki, faktycznie wrażenia niezłe :) Szkoda, że baterie w aparacie mi siadły, ale napewno jeszcze tam wrócimy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co tam znalezliscie pochwalcie sie:P kurcze szkoda ze ostatnio weekendy mam zawalone moze za dwa tygodnie znajde wolna chwile w weekend zeby sie z wami gdzies wybrac w końcu. chyba ze jakos wczesniej kiedys w tygodniu na piwku integracyjnym sie spotkamy :P pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kaczka rozpoczyna prace nad galerią, znaczy chyba zakańcza prace remontowo-przeprowadzkowe i przestanie w końcu odstawać?
Focke, jakiś mały browarek na koniec tygodnia jak najbardziej - jak co numer masz, to się zgadamy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :D Kaczogród" ukończony, trzeba będzie chyba przy okazji coś w Kuźni" wykuć pod parapet :)
Miejsc nowych nigdy nie za wiele, choć po ostatnich zwiadach też sporo przybyło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie