Skocz do zawartości

okolice Poznania vol. 5


kamdrum

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe... Sv, znów Brandenburgię będziesz trzepać :)
Ja zostaję - gdzieś tu z chłopakami może wyskoczymy, choć plan był żeby w południowe landy mojej Pani wyskoczyć, ale czasu mało :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W sobotę ma być ponad 10 stopni, ale do południa ma ostro padać... :/ Macie w związku z tym jakieś plany? Ja niestety nie będę mial transportu w ten weekend, więc liczę na to, że ktoś się zlituje i mnie ze sobą weźmie :)(jeżeli w ogóle ktoś się wybiera w teren koło południa...).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że kwestia miejscówki jest drugorzędna. Najważniejsze jest, by wyjść z domu i spędzić parę godzin na swieżym powietrzu. Niedawno doszedłem do tego, że nawet sobie nie zdajemy do końca sprawy, jak takie wypady nas hartują! Po prostu samo dobro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :)
Kamdrum, pomyślałem sobie żeby w sobotę może stare śmieci" odwiedzić (to jeszcze zawsze do dogadania), a w niedzielę ściągnąć Romkola (ty już wiesz gdzie) :D
A kolega Kaczka musi w końcu się pojawić, bo ile będę tą łuseczkę dla ciebie woził?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jak najbardziej pasi! Tylko, że do niedzieli nie będe miał jeszcze mojego kochanego szpadelka, a bez niego kopanie tam to mordęga... :/

Może jednak Romkol nas poratuje (jeżeli oczywiście na wypad dostanie dyspensę od małżonki :) ).

Tym razem jednak musiałbyś PG zadbać o to, by naładować baterie do aparatu przed wyjazdem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szykuje się kolejny ciekawy weekend :)
W niedzielę ma być niby tylko 3 stopnie, ale co to dla nas! Mam też nadzieję, że uda się nam podpiąć pod kogoś jutro po deszczu i wykorzystać przewidywaną wiosenną aurę, prawda PG :) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzo, hehehe... Romkola na niedzielę ściągniemy, długo go nie trzeba będzie raczej prosić :)
Kamdrum, każdy nasz wypad jest ciekawy :) Są tylko mniej lub bardziej obfite :D Mam nadzieję, że jutro nie będzie tak źle, zadzwonię do chłopaków z roboty kto ma chęć na jutrzejszy spacerek, to dam znać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro może być kiepsko z pogodą,chyba że dzisiaj się wszystko wypada. Ja bym się pisał chętnie na Radzim, wrzucę mapy do GPS. Jestem nawet w stanie iść na piechotę :-)) wzdłuż rzeki jak nie będzie transportu.
Fotka na Pyrce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na PS dziś zaszwankowało, przy okazji małe poprawki zrobione i 3 nieaktywne konta wykasowałem! Kaczka jak możesz odtwórz to co napisałeś :)
Od dziś po 16, jestem w chacie, ale dostępny tylko na tel/sms :( Dajcie znać na którą jutro, na niedzielę się pewnie zdzwonimy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety - prognoza na jutro się znacząco zmieniła. Ma calutki dzień lać :( Zresztą, dzisiejszego dnia też nie można nazwać suchym...
Wygląda na to, że jutro trzeba będzie kisić w chacie, a szkoda, bo cały tydzień czekałem, żeby chociaż 1 dzień pokopać... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie