Skocz do zawartości

okolice Poznania vol. 5


kamdrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jastrząb, na temat Pyzdr pewnie kolega Pyra75 mógłby parę ciekawostek ci opowiedzieć, proponuję priv lub na kawę do niego uderzyć :) Osobiście myślałem o tym rejonie, ale dopiero na wiosnę :)
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przerzuciliście się na czasy jeszcze dawnieszjsze. Niedługo pewnie będzie epoka kamienia łupanego :D

A tak w ogóle to faktycznie pogoda jest niczego sobie - w piątek ma być do 10 stopni, więc wiosna w pełni :)
Mam nadzieję, że do soboty się takowa aura utrzyma.

P.S. PG - czy podczas ostatniego wypadu do Piły wpadły ci w ręce jakieś z tych, co lubię ;) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaj Kamdrum, dawno cię nie widziałem :) Niestety byłem zupełnie gdzie indziej (przy okazji mały rekonesans zrobiony), a jak dojechałem do Piły spadł śnieg i samemu nie chciało mi się od brata wynurzać, toteż i weekendowe zbiory jak widać były marne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mnie też już tęskno do weekendu i małego spacerku.W sobotę nie dam rady,(a propo nie ma u Was jakiegoś kanału do auta bo muszę podciągnąć ręczny?)Za to w niedzielę bym się pisał gdyby pogoda dopisała.
kamdrum- do Ciebie też mam trochę sprzętu ale stan nie jest ciekawy:)
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG - na zdrowie za bardzo nie narzekam, więc jeżeli gorzej nie będzie, to do wiosny przerw w kopactwie nie przewiduję :)

281 - co do nieciekawego stanu to jakoś pewnie to przeżyję ;)

W ogóle to prognoza na sobotę wciąż obiecująca, więc z pewnością trzeba będzie troche popikać. Reszta szczegółów na Pyrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie