Skocz do zawartości

Wykopki po POLSKU


yossarian

Rekomendowane odpowiedzi

hehe Panowie w Miastach otoczonych wsiami ludzie tez rozmawiaja takim akcentem:). Moim skromnym zdaniem glupota 2 mlodych pozukiwaczy, poniewaz chyba nie znaja dobrze tematu i nie wiedza czym grozi zamieszczanie takiego filmiku..i po 2 zabawa" z tymi kulkami"..

a tu cos dla rozloznienia:)

http://pl.youtube.com/watch?v=0eY1yk7_qgs&feature=related

pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym tu się podniecacie , kiedyś w erze bez internetowej wsadzili by to do ogniska ,żeby zobaczyć jak strzelają ,albo zanieśli do szkoły aby pochwalić się kumplom ,nie wiem co gorsze.Na głupotę wieku szczenięcego jeszcze nikt lekarstwa nie wymyślił ,choć kiedyś to by dostali od starych taki łomot żeby pamiętali do późnej starości .Co do tych rodowitych miastowych to najlepiej ich widać w piątek po południu na wylotówkach wielkich miast .Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem film , piękny polski wschodni akcent , spotykany również w zachodnio-pomorskiem. Szkoda opakowania...no ale też nie tragedia. DECT - brawissimo hahahahahahaha tam też chcesz sobie numerek postów podbić???? Youtube to nie forum. Bez urazy ale...heheheh dobrze Ci odpowiedziano.pozdro.liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy w dawnych czasach chodziłem do podstawówki to mieszkałem niedaleko strzelnicy wojskowej,chodziłem tam z kolegami z dzielnicy zbierać łuski.Pewnego razu udało się memu koledze znależć niewystrzeloną ostrą amunicję.Po powrocie podpaliliśmy śmiecie w śmietniczce i tam to koleś wrzucił.Nic się nie działo,więc kolega poszedł do śmietniczki i zaczął w niej grzebać.W tym czasie wystrzeliło i kolega trafił na pogotowie z pocharataną łapą.Mineło prawie 30 lat,a ślady na ręku ma widoczne. Tak więc Panowie to naprawdę nie żarty,w pewnym wieku nie ma się za dużo rozumu.....Nasza pasja powinna łączyć się z pewnym działaniem społecznym, tak aby tego typu rzeczy nigdy nie trafiły w ręce dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie