Skocz do zawartości

Nie ma powrotu Johnny 1969


Kurt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , poszukuję filmu Nie ma powrotu Johnny z 1969 roku.
Jest to polska produkcja co ciekawsza nakręcona o amerykańskich chłopcach w Vietnamie .
Krótki opis zaczerpnięty z filmweb:
Dramatyczna historia nieprzejednanych wrogów - amerykańskiego oficera i wietnamskiego jeńca - skutych ze sobą i zagubionych w tropikalnej dżungli. Wojna wietnamska. Amerykański podoficer, Johnny i jeniec wietnamski, Hue, skuci łańcuchem błądzą po dżungli. Amerykanie prowadzą bez rezultatu poszukiwania zaginionego. Johnny załamuje się, kiedy widzi okrucieństwo swych kolegów oraz odnajduje w torbie zabitego listonosza list od swojej żony..

Jeżeli ktoś ma jakieś info gdzie mogę zdobyć film będę wdzięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z moim pytaniem do tvp Kultura otrzymałem taką odpowiedz:
Niestety, nie przewidujemy emisji. Proszę poszukać w innych kanałach tematycznych…"
Serdecznie pozdrawiam
Wojciech Diduszko

Myślę że nie pozostaje mi nic innego jak porozmawiać z ekipą programu Kino Polska gdzie swego czasu puszczano kino wojenne lub też udać się do kina Roma w Zabrzu i porozmawiać na temat seansu (oczywiście wtedy pewnie należało by zapełnić kino )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Po wielu bezowocnych staraniach odnośnie upolowania w/w filmu pojawiło się światło w tunelu i oto dziś na na kale Kino Polska wreszcie ktoś się zlitował i puścił owy film.
Powtórka w najbliższą środę o godz 10:00
pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie