Skocz do zawartości

Gaz 67b Czapajew"


dr.tommy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szkoda że nie wyspawałeś tych dziur nad deską rozdzielczą. Powinna być tylko jedna.

Jak nie masz oryginalnego wału w rurze to blokowałeś jakoś dodatkowo tylny most żeby się nie okręcał??

Nie dałeś zdjęcia tylnej ławki, masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Most jest zamocowany na resorach, takimi skręcanymi półkolami , nastepnie chwytany szeklami do resoru, między półkolami a pochwą mostu jest guma, która powoduje że most podczas jazdy (góra-dół) skręca się, ale z racji obudowy wału jest utrzymywany cały czas w lini, natomiast jak mamy wał z dwoma krzyzakami to ten uklad nie daje nam stabilności i słyszałem (!!) że most może się skręcać przy hamowaniu lub przyspieszaniu.
Nie wiem jak szybko potrzebujesz dach , ale przygotowujemy według oryginalnych rysunków dach, więc będzie zrobionych więcej sztuk, ale kiedy.... być może do końca roku.

Schemat instalacji mam , i taki poglądowy rysunek jak była prowadzona.

napisz do ,mnie na

FB --> Gaz 67 b - Газ-67 - Иван-Виллис

lub gaz67@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Jeszcze jedna fotka gaza, Stasia K.
Osobista wspominka: Gaz 67b był chyba pierwszym autem jakim jechałem, jako dzieciak. Sąsiad nabył (wymienił za osobówkę, którą miał wcześniej?) gaza i go naprawiał, później pomalował na zielono. Zapach lakieru nitro pamiętam do dziś. Niedaleko w okolicy przejeżdżał Wyścig Pokoju, etap kończył się w Jeleniej G. Słynna końcówka etapu, gdzie kolarze dostali zatrucia pokarmowego. W tym dniu sąsiad zapakował do gaza dzieciaków i pojechaliśmy polną drogą na wzniesienie pod które wspinali się kolarze, aby ich dopingować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie