Skocz do zawartości

Rekonstrukcja walk o Łowicz w 1939 roku


stawar

Rekomendowane odpowiedzi

Toyoty, mercedes, teczki z pieniędzmi...Po (PO) prostu jesteście oligarchami! :)

Możnaby zrobić taki spot - napis Niedawno temu na Bzurze":

- Czeeść, mamy ten kontrakt od MON'u - Jazlowiak rozpiera się z cyfarem w fotelu - trzeba jeszcze posmarować grupie niemieckiej i sprawa załatwiona! Mamy ich wszystkich w kieszeni!
- Mordo ty moja! - przychodzi Akagi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ej! zaraz a moja kwestia w tym spocie to co?

...pod piekny dom z bali(400m),ze strzechą z trzciny, podjezdza czarne BMW 7series. Szofer otwiera drzwi.
Z kielichem jack danielsa w dłoni wysiada z niego enfield i jazłowiak.
Zerkajac na chatę Enfield mówi :
-Pare groszy sie przyoszczędziło na budowie scenografii.....
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akagi, nie mówisz prawdy... mordo ty moja.
No przeciez się umówiliśmy ze nakleje z boku cyferki 11 - tak?
To nakleiłem - tak? No to jedenastka" była i to z dwóch stron!!!
Czyli były nawet dwie jedenastki??!!!??
Były....

także: Panie Komandancie melduję: plan jedenastek" wykonany w 200%. Honorarium w kwocie 1 000 000 pln poproszę na to samo konto co zawsze.
(Zapchały mi sie popielniczki w Maybachu, musze kupić nowe)
:-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Teutonic, mowiąc zupełnie powaznie w tym roku udalo sie bardzo wiele, a mam nadzieję, że zakończymy ten rok supermocnym uderzeniem, ktore ... sza, nic wiecej bo Patron wyśle za mną list gończy.
Tak więc naprawdę bardzo dużo sie udało, ale nie wyszła jedna sprawa - Bzura... Po prostu nie wyszła, z wielu przyczyn. I nie ważne , kto zawinił - sukces ma ojcow wielu, porażka jest sierotą. Ale nie tym razem, dlatego winę wziąłem na siebie, choc nie zawiniłem.

A teraz Mordy wy moje wracamy do tematu....
Aha, czy ktoś wie, gdziej jest walizka z łapówką od pirotechników?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne: mordy Wy moje..." Akagi. Cisza wyborcza.

Może i my dajmy już temu wszystkiemu spokój. Bzura wyszła czy nie... to nie wiem. /Mi tam się z gory podobało/. Tak czy siak -to inny wątek. I chyba słusznie zamknięty.
W tym wątku o Łowiczu w zasadzie wszystko już zostało powiedziane, teraz sie jeszcze powygłupiać można aż spokojnie sobie wątek spadnie na dół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie