Skocz do zawartości

Rekonstrukcja walk o Łowicz w 1939 roku


stawar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Okejos, ty podstępna reakcyjna ......., pokazałeś wszystkim jak było od kuchni, i teraz Ostermann będzie miał co krytykować. A na dodatek zaraz zarząda od Burmistrza sprawozdania finansowego.......
No widzisz co narobiłeś?

pozdrawiam :))))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślę, że ważna informacja dla wszystkich -
Ponownie zapraszamy do Łowicza w 2008 roku.
Taką decyzję podjęły władze miasta wspólnie z nami, także mamy nadzieję, że ponownie będzie miło nam was gościć.

Daty jeszcze nie znam, ale jak tylko bedzie coś wiadomo to powiem.

pozdrawiam

JaH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa duuuze plusy
1. w koncu polacy i niemcy gineli" i to z sensem. tzn jak widział ze do niego sie strzela a sma nie zdązył pierwszy to padał. Tak było w sobote i tak w niedziele. sam załatwiłem obsługe rkm-u w okopie z czołzunia. gratulacje panowie.
2. po wejsciu na plac widzów rekonstruktorzy posiwcili im mase czasu opowiadając i tłumacząc co i po co. itd. i to nie zaleznie czy pytajacym był dzieciak czy osoba dorosła.. to tez pokazuje pewna klase ludzi.
pzdr.

ps Kuba latałes kiedys na benzynie z cukrem ???:D:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką mała prywatę:)
Czy znalzał może ktoś po sobotnich uroczystościach 7AA - aluminiowy kubeczek z uszkiem, dosyć pogniecony. Okazał sie, że jest większą łajzą niż ja ;) i nie powrócił do domciu. Ma on jedynie walor sentymentalny, jeślim ktos na niego trafi, prosze o kontakt. Pozdrawiam
Funky_OWall-CYTADELA"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/lowicz_w_ogniu_walk_w_1939_r_czyli_zywa_lekcja_historii_46939.html - no panowie organizatorzy - LIPA! A gdzie obiecany P-11 zrzucający ulotki? :D

Przypomniało mi się, jak w jednej z lokalnych gazet przeczytałem po Bzurze 2007", że atrakcją był atak na bagnety i użyty w rekonstrukcji czołg 7TP ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, no tak, P-11 nie było,
Przyczyn pewnie było wiele: brak Toytoya dla pilota, za droga scenografia, srodki finansowe zdefrudowane na Mercedesa dla Jazlowiaka, broń strzelająca do p-11 była płatna, niezapewniliśmy pirotechniki do samolotu (tylko dymił, a miał wybuchnąć) i ogólnie bałagan na miejscu

przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie