Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bocian

Jaki serwer gier chcielibyscie mieć na Odkrywcy?

Recommended Posts

Jedyna słuszna gra wojenna - Red Orchestra. Gra typowo sieciowa, z sensem - obrona lub atak na określone pozycje. Są także czołgi i inne pojazdy. Jest podział na dowódce druzyny, snajpera, obsługe karabinu maszynowego, reszta graczy ma rkm'y i zwykłe karabiny. Jest kontakt przez komendy, ostrzezenia itp, moze byc także głosowy. Gram w to już chyba ze trzy lata, teraz mam nowego kompa i wreszcie można powiedzieć, ze idzie mi dobrze. W porównaniu do CoD to prawdziwa wojna, nie wystarczy biegać w kólko na minialnej planszy i rzucac wkolo granaty.

Nie każdy może zagrać w CoD. Większość chyba nie ma takich kompów - akurat mi by poszło, ale np. Medal of Honor Allied Assault? Poszedłby już prędzej :)

A jeżeli chodzi o gre z myśleniem i nie bez sensu nawalaną to proponuję coś z serii Total War - Medieval Total War, Rome Total War... Ale to też potrzebuje niestety niezłego kompa. :)

Pozdrawiam!

Cod2 gram 3 lata i gra super a co do wymagan to są niskie procek 1.6 karta 64 na karcie i 512 mb na takim sprzęcie spokojnie pujdzie sprawdzone na starym kompie już widze klan odkrywcy w cod i te spary XD

tak tylko w medal of honor jak grasz na takim sprzęcie to same piksle wiem bo grałem ale to i tak bocian zdecyduje

• Create New...

Important Information