Jump to content
  • 0

ID łuski.


Saper93

Question

16 answers to this question

Recommended Posts

Witam!
Ja mam mastera II. Ale pana sprzęt to na monetki, a moj raczej na militarke. Ale 2 tryby ma, więc to i to. Może po wakacjach. Mam pełne ręce roboty, a week wyjeżdżam, bede szukał niedaleko szwabskiego lotniska.POZDRO!
Link to comment
Share on other sites

zwykly smiec z czasow 3 RP jaks mysliwy ubil dzika albo JELENIA"

Prawdziwie rzetelna, i wszystko wyjaśniająca odpowiedz fachowca".

Na jakich to informacjach opierasz swoją wypowiedź ??

Saper - poza oznaczeniami przydaje się podawanie wymiarów łuski, to pomaga, oznaczenia nie zawsze wskazują na system amunicji.

Opierając się o podane przez ciebie sygnatury będzie to łuska 7,92x57 Mauser, produkcja niemiecka (producent to Polte Werke z Magdeburga) z października 1896 roku.
Link to comment
Share on other sites

Witam!
Jastrząb tak specjalnie napisał. On wogule ma jakiegoś focha do mnie choć mu nic nie zrobiłem. Koleś lata na jakimś starym pionierze. Może ktoś widział post skierowany przeciwko mnie? Post został wykasowany, dziękuje użytkownikowi 8total4" za obronienie mnie".Dzieki za odp Jaro5.


Pozdro!
Link to comment
Share on other sites

Panie jastrzab jesli pan się nie zna na łuskach to niech pan się nie odzywa. 10 lat temu... znalazłem post w którym pan pisał że ma pan pioniera i pyta pan się jakie ma zasięgi, post został założony 18 kwietnia 2007 roku... Co pan miał z matematyki?
Link to comment
Share on other sites

z matematyki akurat bylem dobry a pioniera ma moj kolo ktory kozysta z mojego nicka a moze spotkamy sie i porownamy sprzety zdaje sie ze ty masz jabelka a co do lusek to akurat znam sie dobze i niemusze wzucac zadnej zeby ja zidentyfikowac radze sobie sam
Link to comment
Share on other sites

a co do lusek to akurat znam sie dobze i niemusze wzucac zadnej zeby ja zidentyfikowac radze sobie sam"

To interesujące, zwłaszcza w świetle dokonanej przez ciebie identyfikacji.

Nie jestem złośliwy, uwierz mi, ale jeśli czegoś się nie wie, to lepiej nic nie pisać, bo można tylko wprowadzić kogoś w błąd
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information