Skocz do zawartości

RE:Grupa kalisko-ostrowska


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Cześć,
W zasadzie siarkowodór mi nie przeszkadza...jeżeli pochodzi z ładnych" żródeł;) Ale sądzę, że to dobre miejsce, by się nasze mrożonki" lub pozostałe połowice poznały. A swoją drogą to chyba wyzdrowiałem...cóż ożywcze powietrze", dobre towarzystwo, dobra muzyka, piękne kobiety (ale nie te co były koło nas), no i piwo. To wszystko swoje zrobiło. Zastanawiam się, czy wyjdzie nam jeszcze jedno spotkanie przed świętami? Dobrze by było.

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
I co Panowie i Panie. Damy radę z tą imprezą? Rozmawiałem w niedziele z Remkiem (wyjeżdżał właśnie na rekonesans nad rzeką)i on wstępnie się pisze, choć zapomniałem mu dodać, że to z impreza z drugimi połowami.
Jednak biorąc pod uwagę nawał pracy przed świętami...to nie wiem, czy to to wypali.
Ale choćby niewypaliło, to warto by zrobić zrzutkę na Kruka. Ja coś już wpłaciłem, ale mogę iwęcej. Kaktus też wspominał, że wpłacił. Może zrobimy mu prezent na święta? To w końcu jeden z naszych.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale Wy macie dobrze wieczory wolne Hmmmm , u mnie przed świetami mogiła od rana do wieczora robota i jeszcze na telefonie mam nadzieje ze w nowym roku będzie lepiej jak na razie to może jeszce jakiś wypad w teren?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
My jak na razie próbujemy zorganizować ostatnie spotkanie przed świętami. Może się uda między trzepaniem dywanów, a ścieraniem kurzy ;)
Wypad w teren to raczej w przyszłym roku. Ze względu na brak pogody w tej chwili robimy tylko rekonesanse, ewentualnie szukamy materiałów źródłowych (mam parę tematów), a na potkaniach piwkujemy (smakując siarkowodór w piwie), wymieniamy zdobyte informacje.
Zrobi się lepsza pogoda to ruszamy w teren. Liczymy Romo, że dołączysz do naszej grupy.
Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze w tematy militarne i drugo-wojenne" wszedłem niedawno i zbyt bardzo nie rozróżniam modeli ,
w Józefowie zaraz po wojnie ktoś z tankietki zrobił przejście na rowie i tak to pozostało do dnia dzisiejszego,ale to nie jest to co na powyższych zdjęciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Romo mam prośbę. Nie używaj jakichkolwiek nazw miejscowości. Konkurencja nie śpi. Proletariacka czujność wymaga od nas zachowania tajemnicy na forum;) Jeżeli chcesz pisać o jakiś szczegółach, to napisz mailem.
Aha. Ktoś z forum (mailem) próbuje ode mnie wydobyć namiary na podwozie. Zaproponowałem, aby przyłączył się do nas (jeżeli jest z okolic?). W przeciwnym wypadku nie udostępnię namiarów.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem nawet kto ,ale to tylko teoretyk
wiele razy sie z takimi łowcami skarbów
spotkałem .
Mariusz jak możesz to napisz mi na maila
o tym miejscu z czasów napoleońskich,
zimno jeszcze nie jest możemy tam wyskoczyć,
bateryjek z wykrywki jeszcze nie wyciągnąłem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie