Skocz do zawartości

RE:Grupa kalisko-ostrowska


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ano jeśli byśmy się chcieli 'zalegalizować' i być kimś konkretnym to to podpięcie będzie wyjściem najlepszym. Jak by niebyło jest to partner bardzo się liczący a my będziemy z nim blisko choćby na papierku. A i my mogli byśmy się spotkać i o formalnościach 'grupijnych' porozmawiać, pewne konieczne rzeczy poustalać itp. Teraz chyba poninno na Ostrów wypaść ;). Ale zdecydowanie w innym miejscu, dosyć przepustkowiczów, rezerwistów i krzykaczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze teraz w Ostrowie ;-) chociaz tutaj moge sobie wypic piffko ;-)A moze po nowym roku jak dopisze pogoda to najpierw mały rekonesans gdzies w terenie a pozniej browarek( mysle ze Remek bedzie bardzo otwarty na ta propozycje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Sądzę, że powinniśmy się spotkać odnośnie integracji. Niewykluczone, że kilka osób pojedzie do Jacka uzgadniać status. Chodzi tutaj o to, byśmy więcej mogli korzystać z legalności poszukiwań, niż ktoś z naszej znajomości miejsc. Czyli w skrócie, by każdy na tym korzystał, a nie byśmy zostali wykorzystani. Odnośnie podłącznia, to jeżeli jest szansa należy ją wykorzystać z uwzględnieniem obaw.
Wczoraj dzwonił do mnie Jacek i prosił byśmy sprawdzili z Remkiem ten drugi pojazd (czy on może być). W lutym będzie u rodziny więc mógłby podjechać ze sprzętem do lokalizacji i moglibyśmy potwierdzić jego istnienie.
Odnośnie wyprawy w teren, to sądzę, że w zimie wchodzi w grę tylko rekonesans i lokalizacja. Tylko kiedy i gdzie?
Omi dzięki za pozdrowienia i w imieniu mojej żony pozdrów Kasię.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w zimie chcecie robić tylko rozeznanie i żadnych akcji wydobywczych, to jeśli wszystko dobrze pójdzie na wiosnę też Wam zafunduję rozeznanie. Muszę tylko namawiać rodziców do spotkania z wujkiem. Jeżeli jego prywatne archiwum jest tak dobre jak mówili, to ciekawe mapy z różnych okresów też tam będą:) Wtedy będzie można polegać nie tylko na relacjach tubylców którzy widzieli działania Niemców i Rosjan. Jak sprawa się wyjaśni, to dam znac co ciekawego u wujaszka znajdę.
Pozdrawiam. Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jakoś nie mogę dojść do siebie w Nowym Roku. Jakoś wydaje mi się, że to jeszcze 2003...
Ale,...
dzwonił do mnie Jacek i prosił bym przygotował listę osób (imię i nazwisko) chętnych do przystąpienia do stowarzyszenia. Prześlijcie mi proszę swoje wpisy mailem. W lutym przyjedzie. Jeżeli potwierdzi się prawdopodobieństwo, że z tego co Remek wyciągął jest jeszcze jeden pojazd, to Jacek weźmie sprzęt do lokalizacji podwodnej. ale wcześniej musimy sprawdzić, czy opłaca się mu to taszczyć.
Co do spotkania, to bardzo chętnie. Gdzie i kiedy.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Proponuję godzinę 18.00 w wiadomym miejscu. Dykta skontaktuj się ze mną zabiorę cię. Muszę jeszcze skontaktować się z Remkiem. Omi co do Magdy, to dziś do godz. 16.00 będzie wiedzieć, czy będzie mogła jechać, bo być może pójdzie w sobotę do pracy i nie wiem kiedy może wrócić. A co z resztą: Kaktus, Bartek i ten kolega Bartka. Może oni też przyjdą? Omi zgadaj się z Kaktusem.
Czy wszystkim pasuje godz. 18.00?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wiem od Omi, że będzie on, jego żona, jakaś nowa ktosia" i nowy ktoś", może Kaktus (ale coś się nie odzywa), będzie Dykta, Luca, Ja. Nie mogę dodzwonić się do Remka, a jak widać nadal nie wpisuje się na forum. Chyba faktycznie pisanie na klawiaturze go .... brzydzi ;) ale mam nadzieję dodzwonić się do niego. Omi, zapytaj Kaktusa, czy weźmie Bartka? i jeszcze jedno: Omi nie wiem, czy Magda przyjedzie, bo idzie do pracy. Chciałaby, ale nie wie o której skończy. Jak będzie mogła, czyli wyrobi się do 17.00, to na 18.00 powinniśmy zdążyć.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura tak bardzo mnie niebrzydzi.Przy mojej skromnej wiedzy na tematy poruszane na forum głosu niezabieram(narazie).Telefon który czasami żyć niedaje odsyłam na wypoczynek do skrytki w samochodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaj Remek, to ty żyjesz! Zaglądaj i odpisuj na forum, bo trudno się z tobą skontaktować. A tak swoją drogą to wspaniale widzieć twój wpis na forum.
Musimy się spotkać. Jacek proponuje, byśmy w lutym lokalizowali drugi wrak, o którym mówiłeś. Zabierze sprzęt. Tak więc trzeba ustalić, czy jest jeszcze co lokalizować. A tak na marginesie, to szkoda, że dziś cię nie było. Prześlij mi sms-em nr domowy (jeżeli możesz) bo nie mogę się dodzwonić na twoją komórkę.
Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie