Skocz do zawartości

RE:Grupa kalisko-ostrowska


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam,
Obawiam się, że grupa zasnęła snem zimowym. Cisza na forum, spotkanie w bardzo okrojonym składzie. Panowie, co jest! Przed nami lokalizacja w Kaliszu. Z Remkiem trzeba się umówić i jedziemy!
Pozdrawiam
Mariusz (nieśpiący:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja raczej w piątek nie dam rady. Mariusz, jedziesz jutro ze mną obejżeć Mołotowa? Zadzwonię jeszcze ok. 11.00. Luca, kasa doszła, teraz tylko czekać na paczkę i pełny sukces! Co postanowiłeś z tym błotnikiem do KS?
Pozdrawiam Grupę i liczę że na następnym spotkaniu dopisze frekwencja, chociaż tak kameralnie nie było źle. Ja jestem bardzo zadowolony. Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak słonko zaświeciło, to borsuki ;) się pobudziły. Piotrek, o której pojedziemy. Do godz. 14.00 dziś jestem bardzo mocno zajęty. Najlepiej byłoby po 15.
Panowie jak pobudziliście się, to musimy zrobić spotkanie w większej grupie. Gdzie i kiedy. Proponujecie terminy i miejsca.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie dajesz odpowiedzi, na komórce sekretarka. Chyba praca nie pozwoli Ci dzisiaj na krótki wypad? Ja zaraz wybywam w miasto i później obejżeć Mołotowa. Zrobię fotki. Mogę chętnym wysłać na maila.
Pozdrawiam. Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o mnie i Mariusza? Nie. Mieliśmy jechać obejżeć radziecką ciężarówkę z zakładów im. Mołotowa. Niestety nie wiem co to za marka, ale fotki już mam. Jak ktoś chce to proszę pisać, podeslę na maila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie