Skocz do zawartości

RE:Grupa kalisko-ostrowska


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Fakt. Warunki ekstremalne, ale dzień bardzo udany. Też z niecierpliwością czekam na zdjęcie szczególnie... to jedno. Warto by umieścić je też na głównym forum. Może ktoś będzie wiedział co to za...?

A wszyscy, którzy nie byli pomimo zimna niech żałują. Było warto.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paro minutowej zamieci śnieżnej mogliśmy zabrac się za poszukiwanie, no i rycie ;) A co znaleźliśmy ? Głównie małe częsci od aut - w pobliżu znajdowały się niemieckie warsztaty remontowe. Widać na inne znalezisko musieliśmy poczekać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli więcej fotek to napiszcie proszę czego ;). Te z lasu zbyt dobrze nie wyszły - ciężko rozróżnić linie okopów i szczelin.
A Sgt.KaktuS obraził się czy co? ;) Panie kochany prosimy o znak życia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ejże, to że nie wyrabiam czasowo na wyjazdy, bądź ( do Omi30) nie siedzę przed kompem o godz.24 w niedzielę, miało by znaczyć o umieraniu to błąd. Mam nowy b. rzadki item - pokażę na pewno, ze znajomym historykiem od tygodnia staramy się odtworzć sytuację taktyczną ze stycznia 1945 r. na terenach nazego zakątka Wielkopolski, zbieram dane o pewnych wymarach pewnej rzeczy...regeneruję przekładnie kierowniczą od mojego GPW, mam propozycję urządzenia wystawy militariów + jeszcze kilka innych rzeczy
ŻYJĘ. KaktuS
PS. Omi 30 co z twoim dostępem do netu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie