Skocz do zawartości

Koszalin


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Szeregowy Leon,
w związku z przewidywanym awansem dla Was, powinniście bardziej się wykazywać, żeby udowodnić, że jesteście godni. Konkrety, miejsce, czas itp.
Dla rozgrzania zasiedziałych mięśni wykopiecie kilka dołków ćwiczebnych.
Czekamy na sygnał.
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czegos tu nie rozumiem Leon.
Jeździcie ,działacie pod naszym patronatem a my nic o tym nie wiemy. Weźcie przykład z Obywatela Generała ,mała inspekcja domowa a jaki przejrzysty raport. Jasne ,precyzyjnie sformułowane myśli do tego poparte dokumentacją zdjęciową. Myslę że od tej pory będzie to Wasz niedościgniony wzór Leon.
Czekamy na zmianę zaistniałych niedociągnięć.
Z wyrazami szacunku
der K.
PS. Znowu zima..brr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle szanowna generalicjo trzba sie spotkac by zrobic narade wojjena poza omenem bedzie jeszcze 1 blada twarz jezeli chodzi o meldunki z wypadow to wystarczy wyjzec za okno jaka jest pogoda ze pozpstaje szukanie w necie i rekrutacja nowych twarzy bo w grupie jest SILA ale chyba o tym generalicja wie dobrze jesli idzie o miasto na litere K to dla tego mam stopien zawanoswnia mam szeregowy bo te miasto jest mi obce choc udalo mi sie porzyczyc jakis album ze zdjeciami nie wiem jak dlugo bede mial go ale dosc ciekawy tym sposobem koncze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele kopacze,
zima w ponownym natarciu choć impet już nie ten. Wywiad donosi, że zasoby wroga topnieją i za kilkanaście dni będzie po wszystkiem.
Dostałem dzisiaj od kolegi wykładowcy z Dubois skany starych pocztówek, narazie w rożdzielczości podglądowej, ale obiecane mam w wyższej - do druku. Materiał o Omena został sfotografowany, nagram na płytkę i każdy dostanie. Materiał niezwykle przydatny. Dolaczę do tego mapkę z 33, tą którą wysłałem słupszczaninowi.

Czy spotykamy się w tym tygodniu? Jeśli tak to o której i gdzie? Możemy nawet na krótko - o 21.25 w TVN jest Wróg u bram", który chciałbym obejrzeć.

Wytrzymajcie na pozycjach - posiłki w drodze.stop.
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka
Może tym razem niedzielka?
W plenerku...
Znalazłem kilka ciekawych mapek m.in plan kanalizy Koszalina z 1907 roku.
Wyczekuję sygnału.
der K.
PS.
Poszukiwany śmiałek gotowy na wszystko.
W celu eksploracji kanalizy Koszalina.
Jesteś zainteresowany ?
Dzwoń: 0-700....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak sprawdzian z terenoznawstwa?
Proponuję: niedziela jak najwcześniej (nawet 9) :)
okolice G. Chełmskiej ,a ściślej penetracja Wzgórka Brauna ,Dziury Morderców i pomniejszych...
Czekam na odzew
der K.
PS. Dobrze by było mieć chociaż jedną piszczałkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nasze mapy okazały się zbyt stare i nie przystajace do teraźniejszych reali.
Okazało się, że jeleni szlachetnych w naszych lasach przybyło o naszą siodemkę ... nie powiedzieliśmy jednak ostatniego słowa - poszukiwania trwają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam propozycję.
Jako ,że z braku w miarę współczesnych map ,ujmujących aktualne rozmieszczenie leśnych ścieżek ,możemy znowu pobłądzić". Może by zaufać kompasowi i według tego co wiemy obrać azymut" względem drogi polanowskiej. Jakiś kilometr i jesteśmy przynajmniej w pobliżu wzgórza.
Napiszcie co o tym myślicie.
Pozdrowienia
der K.
PS. Tym razem ubieram glany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Niestety materiał przyniesiony przez (w)Omen nie obejmuje tych rejonów.
Nie przeglądałem jeszcze map które posiadam w domu, jeżeli nic nie znajdę to propozycja der K. wydaje się sensowną.
Dodatkowo pozwoli nam to poćwiczyc" poruszanie się w nieznanym terenie, poszukiwanie. Teraz jesteśmy u siebie, a co powiedzieć na obcy teren, gdzie będziemy jechać kilka godzin na mipejsce, żeby nieznaleść owego. Przemyślcie to.

Zajęcia zawodowe nie pozwalają mi na sobotni wypad, więc pozostaje niedziela.

Wypatruję sygnałów i umyślnych ...
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie