Skocz do zawartości

Koszalin


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Leon - to tylko wrażenia, nic się nie zmieniło, nie tworzą się żadne koterie, czy podgrupy. Nie wiem skąd ci to wpadło do głowy.
Mówiąc wypatruj znaków na niebie mam na uwadze powiadomienie Ciebie smsem o spotkaniu. Ja mam kłopot, bo ksiądz się zapowiedział w sobotę, nie wiem o której (ubiegły rok 21.00), a chciałbym być na spotkaniu. Kwestia dogrania.
Dość politykierstwa!!!
Najpóźniej jutro wieczorem dostaniesz wieści.

Maniura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kułakom STOP!!!
Naprzód do walki o Plan 6 - letni!!! :)
Patrz w niebo...mało tego ,wpatruj się w horyzont aż po kres gościńca. Spakojna ,w końcu tworzymy grupkę o profilu historycznym i metafora nam nie obca.
A tak w ogóle ciekawe co tam u Adama Bisika ,bo coś się nie odzywa.
Adam odezwij się!
PS. Do W. W sobotę jakbyś mógł daj znak do 17-18 czy się zbieramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O okrutni grzebacze!!
Nie trzymajcie mnie w niewiedzy, coście czynili, mówcie szybko! Już wtorek, a żaden z Was się nie odezwał. Zapamietam to sobie.
U mnie już prawie dobrze. Kłopopty dotyczyły ogólnie rzecz ujmując ciśnienia, a w zasadzie jego nadwyżki hi, hi. Czekam na umyślnego z wieściami od któregoś z was, a jak się nie doczekam to wyłapię Was pojedynczo i poddam przesłuchaniu (metodami niezwykle skutecznymi).
Mimo wszystko pozdrawiam - Maniura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witom
Kto choruje ten sam sobie szkodzi ,o.
Powiem tyle...byliśmy w ciekawym i obiecującym miejscu....
Żeby dowiedzieć się więcej ,będziesz musiał się postarać...;) hie hie. A wtedy może jakieś fotki....się znajdą.
A tak na marginesie to też ch..... się czułem.
Żegnom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście bandą niewdzięcznych wieśniaków, żeby tak trzymać mnie w niepewności. Nie zapomnę wam tego nigdy. Chcecie doprowadzić do mego zejścia, ale nie uda się wam ta sztuka. Za jakiś czas będzie nowa piszczałka, a wtedy zobaczymy ...
czekam na więści, jak nadejdą to w łaskawości swej może wam wybaczę ...


Z konsomolskim pozdrowieniem - bywajcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

der Kacper

Czy w sobotę (24.01.04) realnym stanie się spotkanie? Jak gdzieś nie wyjdę to znajdziecie mnie w wariatkowie. Patrzę w niebo i czekam.

Leon, pośpiesz się z tymi fotami, jak masz problem to daj mi znać, coś poradzimy.
M.

Nie dajcie się kułactwu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki....hmmm
W tę sobotę ja z kolei mam wizytę człeka w czerni.
Jak przyjdzie i wyjdzie:) o rozsądnej porze wyślę SS-mana z listem.Do 18.
A co do wariatkowa to będziemy Cię odwiedzać. A tak na marginesie to słyszałem ,że czubki mają czasami niezłe kolekcje medali ,odznaczeń itp. Więc może jest to jakaś szansa na powiększenie kolekcji.
Szacuneczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doręczyciela ugoszczę tak jak na to zasłuży.
Z tego wszystkiego nawet snym mam o tym jak łazimy po jakiś ruderach i ruinach w poszukiwaniu. Co do wariatkowa, to możnaby wyciągnąć informacje z pierwszej ręki co do wojsk Napoleona. Tylko trzebaby trafić na tego właściwego - dużo podróbek.

Tak czy owak ja w sobotę wychodzę, gdzie jeszcze nie wiem, czekał będę na posłańca niecierpliwie.
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne wstrecze najprawdopodobniej dopiero pod koniec lutego. Chyba, żeby w międzyczasie wydarzyło się coś arcyciekawego. Do tego czasu zbieramy info.

Leon - napisz mi gdzie Ty nas chcesz zabrać na kilka dni wakacji? Co tam itd.

Milego szperania po bibliotekach, archiwach i różnych składowiskach kurzu i rostoczy. Maski włóż! M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowna grupa koszalińska" , przewiduje powiekszenie składu osobowego ?. Jezeli tak to chętnie nawiążemy współpracę ( jest nas dwóch - młody i stary ). Czekamy na odpowiedż , czasu mamy dużo.
Pozdrawiamy ! rrm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
osobiście nie sądzę, żeby któryś z nas miał coś przeciwko temu. Macie sporo czasu - to ciekawe, bo u nas jest z nim coraz gorzej, no i pogoda na wymarsze trochę nie taka.
Myślę, że odezwie się reszta i przydzielimy Wam trochę zadań na śnieżne dni.
Pozdrawiam, czekajcie na sygnał.
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie