Skocz do zawartości

Koszalin


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Cze! Spotkanie sie odbylo tylko Wy nie dopisaliscie. Nic z Kacprem nie ustalilismy bo czekalismy na Was a glownie na Leosia bo niby mial byc. A ja na tyle nie znam tych rejonow zeby cos Wam proponowac czy narzucac. Z Kacprem ugadalismy sie na tyle, ze musicie tj. on oraz Maniura i Leos zaproponowac miejsce wypadu i kazdy z nas zbierze tyle info ile sie da na temat tego miejsca i pozostanie wtedy tylko ustalenie miejsca i terminu spotkania oraz wypadu na wykopki(oczywiscie na wykopki ziemnkiakow i oczywiscie nie na forum bo po co ktos ma wiedziec gdzie i kiedy w naszej ukochanej Rzeczposoplitej" sa zbiory plodow rolnych)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo,
niestety sprawy rodzinne zatrzymały mnie w sobotę i nie mogłem się pojawić (informowałem Kacpra), masz rację, skontaktuję sie z K. i ustalimy małe co nieco. Co do Czajcz - to masz racje co do miejsca tyle tylko że nie jest to ścisły rejon wsi. Sprawdzałem na tych samych stronach w necie.
Wykopki - owszem nawet buraki mnie interesują (cukrowe).
Pozdrawiam Maniura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra przynaje sie zawalilem ale tez nie moglem i takie male pytanie panowie do ilu kilometrow od koszalina robimy wypady ? czy ktos wie ? czekam na propozycje. Ja na swieta jade do mamy wyjazd planuje 18 - Kacper pamietam o ksiazkach dla ciebie. Swieta ida i nie wiem czy sie jeszcze spotkamy zycze wam albo lepiej nam nowo powstajacej grupie koszalinskiej samych sukcesow a jakich domyslcie sie sami pozdrawiam LeoN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
No i co tam Panowie Poszukiwacze?
Laba się skończyła i TRZEBA DZIAŁAĆ!!! :)
A tak na poważnie to mam kilka nowych tematów.
m.in. wcześniejsze niż Bałtyk" gruzowiska\
A co tam u was ,macie jakieś newsy?
Hugs&Kisses ;)
Kacper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Grupie Koszalinskiej

Melduje sie ze jestem juz w Koszalinie nie wiem czy doszly do was smski ale zawiadomilem ze jestem i tak :
- Kacper mam dla ciebie ksiazki ktore mogly by cie zaciekawic z racji motoryzacji :)
- Reszta mam ksiazke z drobnymi faktami ktore powinno nas zaciekawic i pozwolic ustalic ile km od koszalina szukamy ale to ustalimy na zebrtaniu

Ps czekam na wiadomosc o zebraniu najlepiej meskiem bo dostep do netku mam ograniczony Pozdrawiam i witam w nowym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
spotkanie za każdym razem będzie wyznaczał Kacper ze względu na jego nowe obowiązki jako Ojca. Wiadomo ograniczony czas - nieco. Poczekamy co się wykluje w związku z tym. Ja przeczesuję systematycznie net i ściągam info, co sie da. Tłumaczę podręcznik żołnierza Whermahtu (niekompletny nieco) i szukam map naszych okolic.

KACPER - jak będziesz miał czas to krzyknij, wystrzel racę, puść umyślnego - czekamy na sygnał!

Bywajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem
Może sobota po południu ,16-17
Wysyłam inwentarz do teściów i w związku z tym mam luz.
Co do Głosów 50' ,to niezły temat jest też z opisem Wału Pom. ,ilości umocnień itp. W literaturze jest dosyć mało na ten temat.
Jak wszystkim przypasuje ,czekam na gońca z zalakowaną kopertą.
Darz dół!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do KAcper

wlasnie dzis dowaduje sie ze planujecie zebranie moj problem jest taki ze nie mam stalego dojscia do netu wiec jestem tu na stronie odkrywcy jak jestem w szkole albo w cafe wiec prosze o wyrozumilosc i wrazie ustalania terminu spotakn tez chce byc informowany. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Ojca K.

Chwała,
zapomniałem, w sobotę nie wiem o której mam wizytę człowieka w sutannie, muszę być obecny. Czy nie możnaby przenieść spotaknia na niedzielę o tej samej porze? Jeżeli nie to spotkam się z Tobą jakoś w tygodniu. Krzycz głośno, żebym dosłyszał odpowiedź Twą.

Bywaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witom
Dalej obstawał bym przy sobocie.
Jak człek sobie pójdzie i będzie rozsądna godzina tzn.do 22 ,żeby jeszcze jakaś knajpa nas wpuściła.
A swoją drogą to przekręć na plebanię.
W razie porażki ostatecznie pozostaje niedziela ,ale raczej rano (czyli jakiś bar mleczny).
Żegnom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie