Skocz do zawartości

Koszalin


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
tu szeregowy LeoN

Zaczolem rekrutacje i pewnie pojawia sie dwie nowe blade twarze w naszej elitarnej jednostce sadze ze przybeda w planie mam 3 osoby lecz wiem ze 1 napewno nie przyjdzie reszte pozostawiam niebiosom i moze bede mial awans :)

Czolgiem i szacunek! Jakies zmiany to czekam na ssmana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w niedzielę to około południa. Najlepiej wziąć wodery - przejdziemy się zalaną częścią podziemi ha ha.
Leon, o której konkretnie wracasz w sobotę? A może wracasz dopiero w niedzielę? Określ się jasno i wyraźnie. Spocznij!
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczność!
Nie śmiał bym odmówić Panu Generałowi.
Jak Obywatele Kadeci chcą przyjść to zapraszamy.
A z Szeregowym Leonem to jeszcze pogadamy...
Czekam na znaki na niebie i ziemi
Spocznij!
Kacper
PS
Do M.
Wysłałem Ci SS-mana ale chyba nie doszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyłączonąkomórkę, ukrywałem się przed klientem z pracy. Czekam jutro w Nemo o 17. Gdyby sie miało coś zmienić dam znać ssmanem. Będę miał tylko trzy godziny. Muszę jeszcze odwiedzić przyjaciól indian, nie byłem u nich od sylwestra.
Bywajcie i czekajcie ...
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeregowy L. nie bójcie sie.
Jak donosi nasza wschodnia agentura wrogie elementy na naszym terenie nie są do końca takie wrogie. Można spróbować się z nimi porozumieć.
W razie niepowodzenia zlikwidować!
Spocznij!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
mam rzeczy do skanowania od Omena - odezwę się do Was jak będzie co oglądać.
Der K.- Jak czytanie papierków z piwnicznej izby? Coś ciekawego poza komorniczymi nakazami?
Bywajcie i nie traćcie wiary, ta zima musi kiedyś minąć!
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... niestety piwnica również rozczarowała zawartością, mnustwo plastiku, butelek, papa, skrzynki, ziemia ...
... reasumując: wyprawka udana, troche papierków do poczytania o dawnych lokatorach (głównie o ich troskach i zmartwieniach), kilka nieistotnych szklanych opakowań ...
mimo trwającej zimy - sezon 2004 mamy otwarty.
Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do K

nie udalo mi sie zdobyc do twojego polskiego czolgu bo ktos mi je porzyczyl dalej bez mojej zgody bylem na spacerku i wypatrywalem kilka miejc gdzie niemcy badz mogli by zgubic klucze" jak przyjedizecie sami ocenicie odmeldowuje sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do papierów ,to nic ciekawego.
W wiekszości dokumenty obrazujące niewątpliwie bogate życie małżeństwa rolników. Oscylujący w latach 60-76 ciąg wezwań ,pozwów ,wyroków ,nakazów...
Korzystając z mojej chwilowej nieświadomości... " to często powtarzający się zwrot.
Już wiadomo skąd te butelki :)
Dziadek zmarł w 73 ,a babcia w 76 wynika z tego ,że spóźniliśmy się nie kilka miesięcy ale kilkadziesiąt lat.
Pozdrowienia
der K.
PS. Do szer. Leona :
Gdzie mielibyśmy jechać? Stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie