Skocz do zawartości

Koszalin


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Chwała,

Zdaje się, że w przyszły weekend niem spotkamy się, der K. jedzie się weselić, a ja mam już zaplanowany mały wyjazd służbowy. Nie traćcie jednak nadziei - myślę, że następny będzie już lepszy. Powstaje plan wyjazdowy. Borne i okolice. Będzie okazja, żeby zrobić dobrą dokumentację foto. i poszperać nieco w terenie. Zbierajcie więc info. - zabytki, pałece, bunkry, podziemne miasta czy fabryki (hi, hi) - interesuje nas wszystko. Gromadzuić należy również sprzęt turystyczny. Może się uda wypad na dwa dni. Omen - do Ciebie prośba - zrzuta na paliwo - czy byłbyś skłonny zabrać część naszej grupki i manele? (pytam raczej pro forma). Słyszałem również że Luger nabył w końcu pojazd.

Co myślicie na takie dictum?

W poniedziałem otrzymuję kasę od pana B. minie więc około tygodnia zanim przyślą mi przyrząd dla złomiarzy.

Na koniec małe rozpoznanie:

gdzie znajdują się te drzwi?

Bywajcie - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

Leonie,
sprawa wygląda następująco: jeżeli będziemy w Twoim zasięgu w trakcie weekendowych wypadów to damy Ci za każdym razem znać gdzie się podziewamy żebyś mógł doskoczyć po 16.00. Przybycie Twoje jak sądzę nie będzie możliwe w przypadku naszego wypadu gdzieś dalej.
Życie jest okrutne i zmusza nas do wielu wyborów.
Będziemy Ciebie jednak informowali na forum o przebiegu danych akcji".


Kolejne pytanie-zagadka:
dotyczy okolicy K.
Oto ono - proste jak się wydaje - gdzie to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko owej miejscowości znajdują się zabudowania po dawnym PGR. Jakieś 200 m od tych zabudowań odnaleść można pozostałości po pałacyku, leśniczówce lub ... tego jeszcze nie wiem. Z całości zabudowania pozostało tylko podpiwniczenie, reszta zrównana - jak odcięta nożem.

Bywajcie - a cha zbliża się pierwszy majowy weekend - i co?
M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

Luger - nie musisz jeszcze używać Bilobil`a. To jest Wyszebórz. Zdjęcie zrobione latem ubiegłego roku.

der K. - los zaczyna mi grać na kasie - kupuję model dokładnie taki jak masz Ty. Dzisiaj zamawiam.

Bywajcie,

a cha, następna zagadna jeszcze dzisiaj.
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie