Skocz do zawartości

Koszalin


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

widzę że zabrakło ducha walki, jestem już wśród żywych. W zależności od tego jak szybko dzsiaj uwinę się z pracą tak będzie wyglądał mój jutrzejszy dzień i możliwość wyruszenia w teren. O wszelkich zaistniałych zmianach sytuacji poinformuję ss manem zainteresowanych.

Mam nadzieję, że macie głowy pełne pomysłów i nowych planów.

Czekam na wieści z Waszych głów
- Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,
jutro czwartek, zbliża się łikend. Nie wiem czy Wam się chce jeszcze śmigać po polach, lasach i bezdrożach. Ja chwilowo byłem wyłączonuy z działań wojennych, ale teraz ... będę się starał węszyc tu i tam. Uporam się tylko z przeziębieniem - do soboty - kij w rękę i w drogę. Jeszcze tylko nie wiem gdzie, ale miejsce zawsze się znajdzie. Czekam na ewentualne wieści od koleżeństwa.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jest już Łikend:)
Kijaszek przygotowany do wędrówki.
Pozostaje kwestia dzisiaj czy jutro?
Co do miejsca to sprawa impulsu.
Wypatruję znaków na niebie w tej sprawie.
Pozdrowienia
der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i po łikendzie.

Przepraszam Was wszystkich, że się nie odezwałem. Spadło na mnie powzięcie decyzji w sprawie zmiany pracodawcy i wiążące się z tym perturbacje personalne. Sprawy dzieją się naprawdę szybko i jeszcze przez chwilę moją głowę absorbować będzie zupełnie coś innego niż przyjemności.
Muszę dokonać wyboru, który będzie miał wpływ na dalsze moje życie.
Wybaczcie mi więc, ale jeszcze chwilę pomilczę. Odezwę się niechybnie około środy.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot i środa,

w piątek jadę na rozmowę z nowym pracodawcą. Jestem zdecydowany w 80% na zmianę pracy. Muszę powoli zamykać swoje sprawy przez co nie będę aktywny nie jak dlugo jeszcze. Mocno męczący stan - muszę wytrzymać w tym stanie zawieszenia jeszcze chwilę - później będę miał już więcej czasu niż dotyczas.
Proszę Was o cierpliwość i wyrozumiałość - odezwę się w piątek wieczorem.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Leonie
Podzielę się z Tobą tą straszną nowiną
,grupy Koszalin NI MO:)
A tak na poważnie to życie".
Tak jak w twoim przypadku każdemu co jakiś czas coś" wadzi w spotkaniach i grzebaniu.
Głowa do góry
Darz dół
der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki do Długiego ...

myślałem, że skrzykniecie się i zaczniecie juz grzebać nie czekając na mnie. Jestem juz po wszystkiem. Nie będę się tu rozpisywał co i jak - krótko - jest bardzo dobrze.

Pogoda dopisuje - myślę o niedzieli - nie wiem gdzie, ale muszę gdzieś wyjść.

Czekam na odzew
- wasz Krótki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

Jadę w sobotę do Kołobrzegu może uda mi się wrócić około 14.00. Myślę, że będziemy w kontakcie telefonicznym.

Do R. wysyłam tylko syna - wolę mieć trochę wolnego po ostatnich zamieszaniach.

Kontakt przez posłańca ze znanej formacji.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!
Coś drgnęło , nareszcie.
Czekamy na propozycje - jutro ( niedziela ) płyniemy od domu do morza. Nie mam pojęcia ile czasu nam to zajmie , ale sądzę ,że po południu będziemy do dyspozycji.
Pozdrawiamy 2xR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

trochę późno dostrzegłem owe posty. Już jest niedziela, widziałem się z der K. Było mało czasu, a i miejsce okazało się jedynie piknikowe. O 11.30 było już po wszystkiem. Niestety długi weekend mam zajęty, ale poźniej generalnie coś wymyślimy. Może jeszcze dzisiaj będą fotki z leśniczówki w K. i wypadu z der K. do pałacu.

Bywajcie i nie traćcie czasu - szukajcie śladów na mapach.
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.
Interesują mnie publikacje,książki na temat drugiej wojny światowej,przebiegu frontu,dzialań wojennych w okolicach Koszalina a dokladniej na linii , Niedalino,Rosnowo,Mostowo,Polanów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ( jakoś tu cicho ).
Luger , zależy mi , na tej mapie o której wspominałeś.
Jak możesz to postaraj się zadziałać" jeszcze w tym miesiącu.
Większej werwy" GRUPO Koszalińska!!!!!
Pozdrowiienia !
2xR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie