Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak to jest jak się nie czyta całej instrukcji:) ładowałem dopiero kilka razy zawsze było ok 10 godzin tak więc dioda nie zagasła. Właśnie podłączyłem i zobaczę jak będzie:D w sumie trochę mnie ktoś w błąd wprowadził:D... jak pytałem czy proces ładowania kończy sie automatycznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dodatkowym osprzecie mozna opcjonalnie nabyc zasobnik na zapasowe akumulatorki.Czy ktos z kolegow uzywal takiego ustrojstwa?Zastanawiam sie jakiej mocy akumulatorkow uzyc.Mam mozliwosc nabycia baterii od 2000ah do 2700ah.Rozumiem ze 2700ah podnosi czas pracy jedynie?A moze wplywa rowniez dodatnio na osiagi? Z gory dziekuje za ewentualne uwagi.PZdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest napisane w instrukcji ten zasobnik jest przeznaczony nie na dodatkowe aku. tylko na baterie. Jak była promocja ten zasobnik był gratis.wejdzie tam ewentualnie 8 aku. a mają one tylko napięcie 1,2 V a łączne napięcie powinno wynosić 12V, stosując aku. nie uzyskamy takiego napięcia.Nie wiem czy napięcie z aku. wystarczy aby wykrywacz dobrze pracował?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dani Według mnie to kwestia doświatczenia . Czesto jest tak że po sygnale np dla foli o niskim tonie mimo wszystko sprawdzam czy to napewno folia. Szkoda przegapić czegoś podobnego i wartościowego.w 80 % ta folia jest nawierzchu np po grzbiarzu lub palaczu.
aniolg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przy przemiataniu jak z głosnika wydobywa sie cichy dzwiek w jedna strone a potem znika a zaraz po paru ruchach znowu jest to czy to jest jakis gleboko lezacy obiekt czy zaklucenia czy smiec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,to zalezy jak masz ustawiona wykrywkę,jak w trybie dyskryminacji z sygnałem wiodacym to normalne,bo cichnie jak pod cewka znajdzie się przedmiot dyskryminowany a póżniej powraca z tonem wyzszym lub niższym- to świadczy co było kolor czy żelazo.
Druga sprawa to moze tak sie dziac jak masz ustawiona czułość na maxa,to wtedy zdejmij troche potencjometrem.
Ewentualnie przedmiot leży na granicy zasiegu,i raz jest sygnał raz nie.Lub jest to śmieć" np.coś małego i okragłego,bo mi tez nie raz cos takiego sie przytrafiło.

Ja kopie tak jak ktos tu juz na tym wątku napisał:
tylko sygnały powtarzajace się i w każdym kierunku,trzeba do tego wprawy niestety.
Trzeba sie osłuchać,lub kopac wszystkie sygnał-jak sie ma czas,ja na polu kopie wszystko-bo szybko to idzie,co innego w trudnym terenie.
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a jak przycicha na dyskryminowanym przedmiocie to znaczy ze pod cewka jest zelastwo czy zelastwo jest sygnalizowane inaczej kopiecie te dyskryminowane sygnaly czy sobie odpuszczacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie