Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Terenowiec we wczesnym poscie uczciwie powiedzial prawdę o zasięgach GT.Jestem po 1 sezonie na nowce,jest prosty w obsludze,idealny na zasmiecone sciezki wiodące do ruin zamku,tam nawet wyczesze monetki.Ale zasiegami nie powala ani na disk ani na max
Klucznik z Klucz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z wypowiedzią Klucznika. Sprzęt wiadomo mocny na kolor lecz z zasięgiem na grube żelazo mogło by być lepiej.
Myślę, że został on przez niektóre osoby trochę przereklamowany. Pamiętajmy, że wykrywacz dynamiczny nie dorówna zasięgą zwykłemu statykowi.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mogę powiedzieć ze chodziłem z rożnym sprzętem i to droższym of Sovergina np Whites XLT ale Soverginek GT bije go na łeb. Ja używam na nim numerycznego wskaźnika i jak jest skalibrowany co zajmuje kilka minut to nigdy się nie myli. Po czasie zapamiętałem co ma jaki numer i na 100% wiem kiedy jest śmieć a kiedy monetka.
Zasięg tez ma super ja znajduje fanty tam gdzie inni juz nie szukają. Polecam wszystkim

Pozdrawiam FG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FestungGlogau nie uwierzę w Twoje słowa: i na 100% wiem kiedy jest śmieć a kiedy monetka."
Mam wyświetlacz w swoim GT i są takie sygnały np. dla kapsla od wódki że są identyczne jak dla monetki.
Ale tak poza tym to wyświetlacz się przydaje.
Chodzę z nim już cały sezon i sprzedawać go nie zamierzam.
Ale tak jak pisałem już wcześniej nowego bym nie kupił bo za drogo ale używany za połowę albo mniej to już warto.

Pozdrawiam,

Sprat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,FestungGlogau po części ma racje,zauważyłem że przy wyświetlaczu pojawia się kalibracja gruntu(pokazuje na ekranie kilka cyfr odmiennie dla danej strefy)w tym momencie jeżeli jedziesz na różne miejscówki powinieneś skalibrować wyświetlacz do jednego przedmiotu np moneta łuska którą zabierasz ze sobą -ale ta sama,wtedy okreslenie przedmiotu jest właściwsze dla ciebie.to tyle,ja bardziej kierowałem sie słuchem,GT ma to do siebie że musisz nauczyć sie jego sygnałów, a odda Tobie wszystko:)pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie czytam co piszecie i powiem że od niedawna chodze z Master Hanterem cx+ i czasem mnie bierze aby go opylić pod wrażeniem tego co potrafi gt. Tymbardziej że chciałem miec już cos na dłużej i cos nad czym bede się dłużej zapoznawał i rozszyfrowywał a minelaba miałem na oku od dawna... Mój mhcx+ jest świetny na kolorki, dyskryma jest elegancka bo chodzę po zamieszkałych terenach od hen hen, a dokupiłem juz nowy klaserek na miedziaczki i inne rodzynki mimo że wcześniejszą wykrywką przeczyściłem ten teren juz do cna. Więc może jest ktoś kto przesiadł się z mhcx+ na gt?? szczeże wątpię ponieważ nikt ze znajomych takiego nie posiada ale najbardziej interesi mnie tych kilka pytań:

1. czy all metal i dyskrym. ma rozróznianie tonowe?
2. jaką max głębokość może osiągnąc na all metal przy standardowej cewce?
3. czy ktokolwiek sprawdzał odległość na obiekt wielkości małego samochodu? (to pytanie dopełniające pyt.nr.2)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Łopata. Widać to w niejednym temacie z fantami wyciągniętymi sylwkiem.

3. To wykrywacz wieloczęstotliwościowy, tak o w powietrzu nie można powiedzieć z ilu złapie, ponieważ dopiero w ziemi pokazuje swoją siłę. Powietrze to zakłamanie wyników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam mam takie pytanie ładowałem Akumulator 12v 1000 mah NIMH około 20 dodzin ładowarka sieciową i zielona dioda na Akumulatorze oryginalnym do Suvergin gt nie przygasa wogóle. Założyłem akumulator do wykrywacza Suvergin gt i działał dobrze choć przy ładowaniu akumulatora nie przygasła zielona dioda i z tego wynika że nie był do końca naładowany. Jakie mogą buć przyczyny że ładowarka choć świeci na czerwono nie doładowuje na 100% akumulatorka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze przygasa dioda , 20 godz. ładowania powinien być pełny akumulator , nie pamiętam w instrukcji podają chyba 16 godz. aby naładować na max . Może coś ta dioda Ci szwankuje a akumulator jest OK .

Używa ktoś cewek Excelerator'ów firmy detech do Sovereigna ?
Ciekawi mnie jak się sprawują , jakie zasięgi .

Martin może niech Nunki zadecyduje jego prawa autorskie ;).
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sam jestem ciekawy czy na tych cewkach Excelerator'ów firmy detech do Sovereigna GT jest jeszcze głębszy.
Bo na tej standardowej typu DD 26 cm i tak jest bardzo głęboki .Ciągnie super głęboko kolorki i monetki ciekawe ile na tej cewce 41.25 cm i na cewce 45 cm jeszcze głebiej ciągnie kolorki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie