Skocz do zawartości

Szeregowiec Rayan - nowa odsłona ;)


pomsee

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem okazję widzieć film Szeregowiec Rayan" z niemieckim dubbingiem. Początkowo to był szok, zwłaszcza sceny na plaży w Normandii ale potem już tylko śmiać mi się chciało. Ale ci Niemcy mają pomysły! Ciekawe czy w DDR dubbingowali też 4 pancernych" :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiaszki wszystko dubingują:) podobnie jak pepiki. wspomnę tu tylko o gwiezdnych wojnach które w latach dziewiędziesiątych w polsce były dostępne tylko jako Krieg der Sterne:D zgrywane z PRO7... ach to były czasy:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na PRO7 oglądałem Bonanze.Hoss pomykał konikiem za nim indiance Indiańce krzyczeli HALT a Hoss okładał konia batem i wrzeszczał Sznela sznela.
A kiedys na ruskim programie trafiłem na western.Amerykanerski kawalezysta podszedł do otoczonych indian i skazał: Nu Tawariszczy Krasnoskurcy zdawajties.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wspmniał woytas - siedzialo sie w kinie na kolejnym ostiwesternie o Winetou , w dole ekranu przesuwały sie polskie napisy a Old Sheterhand mówił Winetou halt ,nicht schiessen"
itp
Widownia co chwile buchała śmiechem słysząc oryginalne teksty

Ech dawnych kin czar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Satron Vier Panzersoldaten..." było dubbingowane w dedeerku i robiło wrażenie nieliche. Stary Czereśniak wołający do Tomasza: Tomusch! Komm, komm", to sceny niezapomniane. Niektóre zresztą były wycięte, bo nawet dobrzy komunistyczni nordycy by się wkurzyli.
Ej to se ne wrati.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam
Wyobraźcie sobie motyw w filmie imperium kontratakuje" sytuacja kiedy vader wyciąga do lucka ręke (wcześniej pozbawił ją luckowi) mojemu rozbawieniu niebyło końca ,kiedy dowiedziałem się jak słowa wypowiadane przez vadera brzmiały w wersji czeskiej, mniej więcej tak LUCK
JASEM TWOJ TATINEK" tzn. luck ja jestem twoim ojcem"itp.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie