Skocz do zawartości

wasze motocykle wojskowe


zoltar92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
LT pare nieścisłosci popełniłes . bejca jak wynika z dalszych twoich postów nigdy nie była twoja - a na poczatku podałes ze wychaczyles z jakiejs dziatkowej szopy myslac ze bedzie tam junak - w domysle kupiona przez ciebie za grosze gdzies w Polsce. teraz cos piszesz ze niespałacona i dlatego u ciebie w salonie stoi zkundlona emka a nie orginał . jakos to sie kupy nie trzyma. wyglada na to ze chciałeś wychuśtać gula userom nie swoim fantem .pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

witam,kilka fotek jednego z bardziej znanych motocykli wojskowych BMW SAHARA ale z początku produkcji z 1941r,tak zwana Syberyjka".
Motocykl przywieziony był w latach 90-tych z podmoskiewskiej wioski, jest to wersja kurierska z szybkimi przełożeniami i zaślepką na dyfer,porównywałem go z późniejszymi rocznikami i różni się praktycznie wszystkim ,nawet rama i koła są trochę inne ,na zdjęciach jeszcze z gumami siodeł od BMW R-12 i w żółtej farbie olejnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
dobre, Ty swojego rumaka już dawno ujeździleś i robisz z nim co chcesz. Przede mną jeszcze droga daleka, po tym jak wypadlem na zakręcie z drogi i przyjąlem glebę w kartoflisku trochę mnie ochlodzilo, choc juz sadzilem, że idzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądał motor przed remontem. to co sie sfajczyło zamieniono na ruskie elemnety. było do wyboru, albo 100% orginał albo motor do jeżdżenia. wybrałem drugą wersję. stąd m/innymi napięcie 12 v.
ale w 4 miechy natukłem 5300 km
bak jak i inne rzeczy orginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie