Skocz do zawartości

Studzianki Pancerne czy ziemia coś kryje


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego pokemon! Rozumiem że dziwi Cie wykopany z ziemi f1 , który został wzięty do ręki.Ale jak ktoś kopię militarkę to takie rzeczy się zdażają. A wiesz dlaczego ja to wykopałem????// Dlatego że mogła być bez zapalnika.
Za kilkadziesiąt lat nie zauważysz takiego f1 już w lesie. Więc zrobiłem tą oto fote , aby utrwalić ten przedmiot na zawsze.Możesz się ze mną nie zgadzać ale sorrry- ja już taki jestem. Będe pokazywał to co wciąz jest i będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Oczywiście swoim postem nie negowałem zagrożenia jakie niosą ze sobą ozrywki", urwiłapki", czy inne fanty typu stukniesz-znikniesz". Przepraszam, jeśli moja wypowiedź była mało precyzyjna, poddaje się samokrytyce.
Wiem, że są różne wybitnie" wredne syfy jak pociski do garłacza, czy już wspominane tu kiedyś włoskie granaty potrafiące wybuchać przy nieostrożnym poruszeniu. Chodziło mi tylko o kwestie, jakoby detonacje mogła spowodować różnica temperatur pomiędzy złomem z ziemi a ludzką ręka.
W tej chwili sam nie kopie tak, że na szczęście nie mam problemu z takimi pzrykrymi fantami, ale pare razy w życiu miałem już okazje wzywać patrol saperski. A zdarzało się, że były to rozrywki pozostawione przez kogoś, komu nie chciało się ich z powrotem zakopywać (na przykład pocisk do nebelwerfera zostawiony przy uczęszczanej leśnej ścieżce).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema też wybieram się pod Studzianki zainspirowany lekturą Przymanowskiego (tylko na mnie nie krzyczcie) oraz poszukiwaniem fantów z dyw. HG, zobaczymy co wiosna pokarze jeśli chodzi o mnie (a jestem bardziej niż początkujący) to właśnie opisami Przymanowskiego i jego mapkami zamierzam się sugerowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie