Skocz do zawartości

najlepsze odkrycie jak dotychczas :D


Rekomendowane odpowiedzi

witam
kuzyn dostał informację od kolegi , że na jego polu ktoś wykopał niemieckie hełmy więc postanowiliśmy sie wybrać i sprawdzić miejsce. Skład ekipy ja i 2 kuzynów oraz kolega kuzyna jako właściciel terenu. na początku zobaczyliśmy rzucone resztki hełmów p[od drzewem i masek i miejsce w którym zostały wykopane więc poszliśmy dalej i po paru minutach wielki sygnał na kilka metrów :D adrenalina wszystkim się udzieliła i zabraliśmy sie do kopania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanty były na głębokości około metra może trochę głębiej. Było jeszcze sporo części jakiś pasków skóry ale wszystko wrak. w hełmie była schowana też jakaś książeczka ale niestety nic już z niej nie zostało:( trochę daliśmy du.. bo sygnał był jeszcze z 2 metry w bok ale planujemy tam wrócić i dokończyć dzieła nie byliśmy przygotowani na takie trafienie ;) a i jeszcze dziura o której pisałem że już ktoś wykopał w niej parę rzeczy- myślimy że dużo zostawił bo też piszczy na takim samym dużym obszarze , więc miejsce zapowiada się ciekawie :D dobrze , że właściciel się nie interesuje takimi rzeczami i pozwala nam to zabierać heheh. mam jeszcze pytanie odnośnie pocisku nie zrobiłem fotki bo padł mi telefon ale był długości trochę ponad pół metra od dołu wychodził kabelek jak by sterowany elektronicznie i miał też przyczepiony drewniany kołeczek obok pocisku był drewniany krzyżak coś jak do postawienia choinki tylko mały ;) wysnuliśmy teorię , że stawiano pocisk na tym krzyżaku i odpalano ale pewnie wyglądało to inaczej może ktoś wie o co chodzi?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie