Skocz do zawartości

Polska nie podpisała porozumienia o zakazie bomb kasetowych


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież chyba można było już sie przyzwyczaić, że Polska jest zawsze inna... A może to ciche polecenie Wielkiego Brata zza oceanu...
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/usa-odrzucaja-zakaz-stosowania-bomb-kasetowych,875343,2943
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Woytasie, juz Napoleon B. powiedział, że najlepszą obroną jest atak. I dowiódł tego.
Poza tym, niech mnie diabli wezmą - a która broń jest defensywna?
Przecież każda służy do zabijania :))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
A ja jestem przeciwny takim durnym traktatom i uważam je za czystą hipokryzję. Strzelanie do ludzi jest kompletnie niehumanitarne, zarówno z łuku jak i z broni nuklearnej. Ale jak sobie ustalimy że jakaś broń jest bardziej niehumanitarna to znaczy że ta inna jest humanitarna i już możemy się humanitarnie masakrować z czystym sumieniem. Bo podpisaliśmy traktat więc jesteśmy w porządku, ach.
A g...! Przypomnę że najohydniejsze ludobójstwo ostatnich lat, wojna plemienna w Rwandzie między narodami Tutsi i Hutu pochłoneła ponad 2 mln ofiar; a toczyła się całkiem bez użycia bomb kasetowych a nawet prawie bez użycia broni palnej, głównie za pomocą maczet, kijów i kamieni. Proponowałbym więc zacząć od traktatu zakazującego używania maczet i kijów bo to one powodują najstraszniejsze ofiary wśród ludności cywilnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie