Skocz do zawartości

Nowe zdjęcia 7TP - cz.III


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 380
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
1. Zimno jest.
2. W tle sosny i brzozy.
3. Na poboczu ciężarówka wygląda na jakiegoś ZIS-a? A za nią pewnie jakiś Staliniec albo inna pochodna Caterpillara (nie wiem czy Francuzi mieli takie, ale chyba nie).
4. Te gąsienice i kanistry, to raczej przystosowanie do warunków frontu wschodniego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jotes zdjęcie Twoje pochodzi od tego samego sprzedawcy co fotka moja, z czołgami do układania kabli. Oprócz tego, ten sam sprzedawca w ostatnim czasie miał bardzo dużo ciekawych zdjęć właśnie z jednostki, która układała kable. Nie można wykluczyć, że to zdjęcie też przedstawia nasze 7TP z takiej jednostki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że jesteś dociekliwy, bo ja się nie przyjrzałem. Ogniwa są dwa i tyle zresztą powinno tam ich być. Co do mocowania - nie mam pojęcia - choć pewnie nietrudno to sobie wyobrazić. Być może widać jakieś szczegóły na zdjęciach, trzeba poszperać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga techniczna!
Jeśli ktoś spamuje na forum II RP to zgłaszajcie to do mnie zamiast prowokować pyskówki głupimi uwagami pod czyimś adresem. Takie uwagi będą traktowane jak spam.
To się tyczy głownie ciebie Akagi. Nie prowokuj tylko pisz do mnie. Za jakieś dwa dni skasuję wszystkie posty nie związane z tematem 7TP więc proszę nie kontynuować wątku pobocznego.
Wszelkie komentarze do tej wypowiedzi proszę pisać na priv.
Pozdrawiam
polsmol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie