Skocz do zawartości

Przełamanie 2007 - Kaława


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o niezamieszczanie na forum informacji łamiących prawo w tym przypadku adresu i numeru telefonu autora artykułu. Jeżeli są konkretne zarzuty co do nierzetelności dziennikarskiej w artykule można skierować sprawę do prokuratury ale nie będziemy bawić się w partyzantkę ani nikomu publicznie grozić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Oj bo będę usuwał posty z galeriami.

Jeżeli ktoś ma galerie proszę może ja do mnie podesłać.

NIE robimy z forum albumiku, bo będę zmuszony wprowadzić dzienne ograniczenia w ilości dodawanych fotek dla każdego usera. Chcecie dodać parę fotek z opisem proszę bardzo, chcecie zamieścić wiele zdjęć to do galerii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam problem z komputeram, tak się składa, że część fotek zamieszczonych w tym temacie przez Albeta zostało umieszczone z moich skromnych zbiorów za moim pozwoleniem, tak więc po podziale na dwa lub może i trzy średnia zamieszczczenia fotek przez jedną osobę momentalnie się zmienia i z całą pewnością mieści się w wyznaczonym limicie.

Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości zamieszczanych fotek to problem jest czysto techniczny a nie tylko moje widzimisię.

Jeżeli w jednym wątku zamieścimy np. 100fotek, każda ma ok. 5kb (100x5=500kb) i zostanie odsłonięty 500 razy to 500x500kb to rachunek staje się prosty. Dodajmy jeszcze że np. 100 osób naraz ogląda 100 wątków każdy po 500kb. Poza tym ze statystyk wynika że sporo użytkowników ma dosyć wolne łącza a wręcz część korzysta nadal z modemów i taki wątek dla nich to męka.

Dlatego przy większej ilości zdjęć proponuje utworzenie z nich galerii i zamieszczenie w wątku tylko linku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciał bym zapytać czy ktoś ma kontakt z Słowackimi i Czechosłowackimi grupami odtwarzającymi Armie Czerwoną i Niemiecką z 2 wojny światowej . Chodzi o numery telefonów E-meile . Z góry dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie należy kierować na maile Stowarzyszeń adresowane do ich szefów - 3 bastion Grolman / TGRH / Mirka z Przemyskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznych lub do Warszawy do Sławka C. - współorganizatora Bzury. Osobiście nie widze innej możliwości. Myslę, że nie bęzie problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś po 20:00 na TVP-3 był reportaż z Przełamania.." Nawet zgrabnie im wyszła ta relacja + komentarz p.Robetra Jurgi. Czy to będzie gdzieś uchwytne (na itvp?) - ktoś ma dojścia"? chętnie bym sobie zachował ten reportaż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
No i mam nadzieję, że będzie jak z Wojewódzkim, czyli: kochanie, idziemy na zakupy... Axel Springel płaci!" :)

Napiszcie jak się potoczyło to wszystko?

A sama rekonstrukcja... no cóż - piękne :) chociaż może widać, że to tylko gra, a nie wojna.. że to tylko takie amatorskie ciut wybuchy i pykania no i ten jeden czołg na całą operację :) Oby było więcej pieniędzy na takie inscenizację!

A mnie powiedzmy sobie szczerze nosi strasznie na zrobienie za x lat filmu (ttaa ahahaa xD)o podziemiu polskim 39-56 w prawdziwie hollywodzkim stylu i się rozglądam jak reko wygląda i trochę mnie razi żeście tych kanistrów nie zakopali trochę w ziemi żeby wybuch lepiej wyglądał :D:D ale zrzędzę już:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie