Skocz do zawartości

Podlasie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
Witam. Dzięki Łukasz za gratulacje.
За отличную стрельбу изъ пулемета" tak się nazywa ta odznaka. Na rosyjskiej stronie piszą że jest dość rzadka.
Jak się uda to wstawię lepsze fotki. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Yasioo,klamra z lasu,brak jakichkolwiek sygnowań a ten defekt na niej to nie mam pojęcia od czego.Dzisiaj kolega podał mi hipotezę że może od ciosu zadanego białą bronią.Ale czy tak było pewnie sie nigdy nie dowiemy.
ps.poważnie jedziesz Osowiec kotłować ? ;)
Pozdrawiam
Olssen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Olssen, pewnie saperką trafiłeś i teraz nie chcesz sie przyznać :-D Mały retusz w fotoszopie, żeby się pęknięcie nie błyszczało i a forum. hehe

A tak na serio niezła sztuka, ładnie ją zrobić i cacy na tablicę.

Ja zaraz jadę na jagody. Osytatnio zacząłem troszkę cięższe owoce zbierać.

Olssen, brakuje mi czasem wyjazdów z DrinkTeam'em :-)

Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pod Osowiec, w innych rejonach byłem,ładna pogoda z wczesnego ranka,ciepło,ptaszki śpiewały, wykopki jak w bajce :).
Kopałem na trasie przebijania się wojsk napoleońskich przez pewne bagna i na polach ornych w okolicy.Wyszły odlane kulki od muszkietu - nie obcięte jeszcze,kawałki ołowiu,szeląg pruski 1810,grosze SAP, szeląg Sasa, boratynki,mosiężne koraliki, połamany krzyżyk prawosławny :( , łuski rewolweru bocznego zapłonu, masa łusek z I,II wojny i wojny polsko-bolszewickiej(takich cudacznych bić na łuskach jeszcze nie widziałem nigdy), sporo armii się po tych bagnach szwendało, wychodzi na to że obóz wojsk napoleońskich dopiero czeka na swojego odkrywcę bo kopałem za blisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz zero retuszu,taka wyszła tak ma i taki jej urok.Ja też arcy miło wspominam nasze wspólne wyjazdy.Picie,śpiewanie,śmiech a fanty przy okazji.Wiosna niedługo a Dziedzio jak już wcześniej trafnie stwierdziłeś ma dobrą maniorkę WH na stanie.Więc wszystko przed nami.Tankujemy jedziemy bawimy się w końcu my chłopaki z Podlasia ;)
Pozdrawiam i do zobaczenia
Olssen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie