Skocz do zawartości

Podlasie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!

W sumie fanty fajne, ale nie ma się czym specjalnie podniecać! Takie popularesy". Podobne rzeczy znajdziemy również w innych częściach Polski...

Także nie widzę specjalnie podtwierdzenia, że hordy poszukiwaczy zjadą na Podlasie...

:-)

Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie pierdziel głupot, fajne ma chłop fanty i każdy z nas chciałby takie znaleźć. Gratuluję e g z e k u t o r
i życzę dalszych udanych łowów.
Łukasz a po drugie który z Was ostatnio trafił właśnie takie popularesy", bo jak mi sie przypomina, to nędza z bidą w parze idą ...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Nie napisałem, że Egzekutor ma kiepskie fanty. Przedstawione rzeczy są naprawdę fajne, mogą stanowić silne fanty" w kolekcjach (rzeczy po WP z czasów IIRP- boforsiki miooodzio!).

Jednak pisząc poprzedni post miałem na myśli, że Podlasie wcale takie wspaniałe nie jest... Na pewno nie można naszych ziem nazwać Mekką poszukiwaczy.

Są ciekawsze miejsca (...)

Pozdrawiam, Łukasz

P.s. Cytuję Łukasz a po drugie który z Was ostatnio trafił właśnie takie "popularesy, bo jak mi sie przypomina, to nędza z bidą w parze idą ... " Nie jestem taki, żeby od razu lecieć i krzyczeć TRAFIŁEM NA STRYCHU KOLEJNY BAGNET...

To raz, a dwa- sam wiesz, że mnie raczej mudnurówka interesi. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie pierdziel głupot, fajne ma chłop fanty i każdy z nas chciałby takie znaleźć. Gratuluję e g z e k u t o r
i życzę dalszych udanych łowów.
Łukasz a po drugie który z Was ostatnio trafił właśnie takie popularesy", bo jak mi sie przypomina, to nędza z bidą w parze idą ...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Podlasia to mam fajną książkę :)Ruch Oporu na Podlasiu 1939-1944" jest tam mapka z zaznaczonymi miejscami starć, bitw i potyczek, Kalendarium ważniejszych działań bojowo-dywersyjnych i dużo ciekawych informacji które mogą pomóc w obfitych plonach" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie