Skocz do zawartości

Rosyjskie służby specjalne zabiły Szamila Basajewa


Rekomendowane odpowiedzi

Starozakonni maja w swym ręku główne gałezie swiatowego handlu , mediów, rynku finansowego, prawnego (szczegolnie w stanach). Przyklad Hollywood jest tutaj sztandarowy bo tam praktycznie żądzą w 90% żydowscy producenci a to oni decyduja co sie kręci. Moze sie nie podobac to i tyle. Kiedyś Marlon Brando ( w swoich najlepszych latach) śmial publicznie stwierdzić fakt oczywisty że w hollywood rzadza żydzi i juz był okrzykniety antysemitą i nie dostawał prawie żadnych waznych propozycji filmowych. ale oczywiscie to spiskowa teoria dziejów. do tego sloganu mozna wpakowac wszystko. Ale miało być o Basajewie he he. Koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Akurat stereotyp Amerykanina potwierdzam osobistym, wielokrotnym doświadczeniem, nawet w przypadku Amerykanów o wysokim wykształceniu ogólnym. Najbardziej ozwalił" mnie kiedyś Amerykanin, który podczas pewnego spotkania międzynarodowego był zdziwiony, że Georgia (po angielsku Gruzja) to nie jest jeden ze stanów Ameryki Północnej tylko państwo na pograniczu Europy i Azji:-) Ale dobra, czego by się nie dotknąć, wszędzie popadamy w stereotyp. A co do kwestii żydowskiej" - nie chodzi mi o poprawność polityczną, bo od tej jestem daleki (przynajmniej na najbliższe 3 i pół roku) tylko o zdrowy rozsądek - podążajac spiskowyM tokiem rozumowania, niedługo zacząłbym oglądać się za siebie, czy jakiś Żyd mnie nie śledzi, studiowałbym listy Żydów" w polskiej polityce i zaczął dzwonić nocami do Radia M. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne no ja myślałem że własnie przez najblizsze 3i pół roku nie muszę ogladac sie na poprawnośc polityczną, przynajmniej do czasu aż wróci alek kwaśniewski, Lesio miller i Bronisław geremek.Tuzy rózowego salonu, giganci poprawnościpolitycznej, tego co jest europejskie albo nie, parad, itp.. No ale człowiek uczy sie całe życie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, nie ma jak Kaczorki, Przemo Gosiewski, Poseł Wierzejski, Giertych i Lepper w rządzie - to dopiero są męzowie stanu, gwaranci tolerancji i swobód obywatelskich. Ale nie poruszajmy lepiej politycznych tematów, bo zaraz się kibel na Forum zrobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na męży i córy" stanu typu Kalisz i sierakowska, Urban oraz Senyszyn. Te pisuary juz zabrały czterech pancernych...nie da sie zyc w tym kraju.. Jak jescze nie wyświetlą przygód Psa cywila" przez najblizsze 5 miesiecy to ja wyjeżdzam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim normalnym kraju jeden braciszek bliźniak jest prezydentem a drugi premierem??? To sytuacja jak z kiepskiego kabaretu politycznego. No i ci wspaniali koalicjanci PiS-u - naprawdę godni tej partii, brakuje tylko Bubla albo Tejkowskiego do tej menażerii. Wulfgar, nikt tu nie chwali poprzedniego rządu, więc już nie wyliczaj mi galerii postaci lewicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie powiedzieć, nie ma na polskiej scenie poltycznej ludzi ani partii z autorytetem, kompetencjami ani charyzmą. Ot, takie skarlałe (dosłownie) politykierstwo, a w całym tym ciescie wystają jeszcze gdzieniegdzie odzynki" - potworki w typie Romana G. i jego przydupasów z MW (np. Bosak i podobni), Andrzejka L. i jego ekipy - moze i komuś to się podoba, dla mnie to kabaret. Ale to tylko moje zdanie, wiem, że już przynudzam i definitywnie kończę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie