Skocz do zawartości

Rekonstrukcja w Nowogrodzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
...No jesli idzie o mój samolot, to owszem, jak pogoda pozwoli chetnię się za Łomżę przelecę. Nawet się już zgłosiłem. I tak muszę się przebazować, a że hangar mam mieć w Chrcynnem k/o Nasielska -to i grzech by było się nie bujnąć tam...

pzdrw

K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam zgłosznie kolegi lotnika". Tak oby tylko pogoda dopisała i by mogł wrócić do siebie na parking"

Potwierdzam pluton 6 szt motocykli - w niemieckich barwach...

Potwierdzam szwadron kawalerii...

Inne atrkacje opowiemy za dwa tygodnie po bitwie.

Schron już prawie pomalowany wewnatrz a w sobote idzie elektryka i brakujące pancerze na strzelnice..

Pozdrawiam i zapraszam w imieniu wszystkich członków GRH SGO Narew"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze światło w schronie. Wszystkie rury głosowe w schronie przepchane, kanały przewodów elektrycznych przepchane, wyrzutnie pocisków oświetlających przepchane, rura wydechu przpchana - wszystko było za....e

zaznaczam wszystkie prace robione są tylko i wyłącznie własnymi silami i z własnych środków finansowych żaden urząd, gmina czy instytucja nie wspiera nas finansowo ani technicznie przy renowacji schronu. Każdy kto będzie twierdził inaczej jest tylko osobą która bedzie chciała na naszych plecach coś osiągnąc. Nie licze tu klepania po plecach pewnych urzędników i czczych obietnic niczym nie popartych, jeżeli coś się w tej kwestii zmieni... napiszę napewno. pozdrawiam i zapraszam do zwiedzania już we wrześniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamierzacie schron wyposażać ? Jeżeli tak, to dajcie znać czego Wam brakuje ? Dysponujemy pewnymi oryginalnymi elementami do polskich schronów bojowych z 1939 roku. Zawsze możemy Wam przesłać plany i rysunki, które przydałyby się podczas dorabiania tych elementów.

Chętnie pomogę ! Piszcie na mejla d007@profort.org.pl

Pozdrawiam
d007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Instalacja elektryczna dzisiaj została skończona malowanie prawie też/fotek nie ma ale myśle że po niedzieli coś damy:)/
Zapraszam jeszcze raz wszystkich chetnych w mundurach polskich i niemieckich do wzięcia udziałuw rekonstrukcji

Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, serdecznie.
Coraz wiecej chętnych widzów się szykuje i ...stres coraz większy, szczególnie dla debiutantów :)
Bandaże gotowe, opatrunki też - także możecie chłopaki czuć się bezpiecznie :-)
Pozdrawiam ciepło
Sanitariuszka M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.4lomza.pl/index.php?k=867 - o grupie rekonstrukcyjnej

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=8750 - info o rekonstrukcji


http://www.4lomza.pl/?co=kalendarz&akcja=wyswietl&data=2006-9-10&miesiac=9
program z linka tego co wyżej:

14.00 - pokaz walk pododdziału rozpoznania I Warszawskiej Dywizji Zmechanizowanej, prezentacja wydawnictw militarnych Klubu Fort w Łomży
14.30 - rekonstrukcja walk obrony Nowogrodu z 1939r. przygotowana przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej SGO Narew"
15.30 - złożenie kwiatów przy pomniku - schronie



powodzenia, chłopaki :)
i dziewczyny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mam szansę jako pierwszy opowiedzieć o dzisiejszej rekonstrukcji :). Nie będę także przedłużał i owijał w bawełnę powiem zwięźle: było SUPER. Organizacja naprawdę świetna i oprócz kilku drobnych wpadek (jak to walneli ckmiste petardą ;) ) reko można zaliczyć do naprawdę udanych. Życzę wytrwałości w tym, co robicie i jeżeli los pozwoli może za rok wejdę w szeregi Waszej grupki. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich już jest po!!!! :)))) wielkie dzięki dla wszystkich którzy pomogli w organizacji tej rekonstrukcji grupom i osobom (lista jutro) i kilka fotek też. Jestem padnięty po dwóch dniach chodzenia w buciorach a zaraz jeszcze mamy ognisko. Uważam, że kolega ma rację było super, a ckm-ista + petarda to typowy przykład walki okopowej z Kompanii Braci - samorzut a raczej samobój.

Naprawdę wielkie dzieki dla Kolegi Lotnika okaul-a samolot naprawdę zrobił wielką furorę. Cały poślizg był przez kawalerzystów którzy zresztą potem też namieszali :)) ale szarża byłą w dechę i bicie niemca też hehe. pozdrawiam do jutra muszę lecić....:)

Po prostu parę lekcji do odrobienia i będzie lux.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Brałem udział w rekonstrukcji pierwszy raz i tutaj moje wielkie dzieki dla Kola-ubenfurer za to że mnie tym zaraził. Dzieki Kolo. Dzięki dla Sury i Jaśka za pomoc w skompletowaniu sprzętu. Poznałem wielu nowych naprawde fajnych ludzi. Było naprawde zajefajnie. Brak słów!!!

Pzdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie