Skocz do zawartości

Rekonstrukcja w Nowogrodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Bardzo chetnie o ile jest mozliwosc do Was Panowie dołącze mam motocykl m-72 oraz mundur niemiecki (ze szwajcara) oporzadzenie oryginnalne. Mam pytanie odnośnie broni. Czy musza byc repliki czy moga być uzywane zadekowane oryginały??
Pozdrawiam serdecznie wszystkich:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Hejka schutze - jasne, że zapadaj. Odpowiedź wysłałem na maila. Ty i Twój motocykl jest bliski naszym sercom:))

Dla wszystkich zaintersowanych mieszkających w okolicach Białegostoku.. informuje, że ne nasze reko wybiera się częśc członków Stowarzyszenia Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki Motoretro którzy mieszkają właśnie w Białymstoku. Wszyscy zaintersowani proszę o kontakt na malia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należy częściej odświeżać ten temacik ponieważ mamy za mało niemców jak narazie przewaga liczebna po stronie obrońców i to zdecydowana a w tych warunkach to niemcy zaliczą wtopę więc serdecznie zapraszamy wszystkich wolnych strzelców i zrzeszonych do udziału w rekonstrukcji po niemieckiej stronie (i nietylko) pozdro dla chwilowego sąsiada viktora i ponurego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo niestety 9-10 wrzesnia jest oblozony przez Warszawę - Wielka Rewia Kawalerii , gdzie ma byc jakaś rekonstrukcja także z iemcami" oraz rekonstrukcja obrony Woli.
Nie wspominając o imprezach w innych częściach kraju także w ten akurat weekend . A tydzień póxniej jest Bzura.
Po prostu podejżewam, że każdy liczy gdzie mu bliżej i mniej kosztów, ponieważ imprez jest dużo, to jesli się nakładają to każdym wybiera gdzie mu łatwiej.

I dlatego macie problem z Niemcami

Co ciekawe 2-3 wrześnnia i 23-24 w zasadzie nie ma imprez (3 wrzesnia są Krojanty, ale to drugi koniec Polski więc nie koliduje)

Życzę powodzenia w szukaniu gremańca :)

JaH
Polska Broń Pancerna"
Bzura 2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wpadne popatrzeć. W końcu z Łomży to pare kilometrów. Jakby też ktoś z rekonstruktorów chciał, mogę mu na reko w Nowogrodzie pożyczyć oryginalną kolbę od 98k (zawsze ładniej się prezentuje niż w czechu ;) ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie