Skocz do zawartości

Co się ukazuje w bunkrze w Konewce?"


Redd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
Przegladajac internet natknalem sie na taki tekst.
Sprawa jest troche dziwna i nie bardzo chce mi sie w to
wierzyc.
W zwiazku z tym mam pytanie do osob mieszkajacych w poblizu
tego miejsca czy cos slyszeli na ten temat?
Albo czy ktos z szerokiego grona forumowiczow spodkal sie z iewyjasnionymi" :) zjawiskami podczas poszukiwan.
Ja osobiscie obiecuje jak cos rafie" z cyfrowki to zamieszcze fotke;))
Pozdrawiam!
http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=374.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Już Anglik wyraził opinię, że jest to zjawisko paranormalne, że to może być koncentracja energii osoby nieżyjącej lub kondensacja energii kilku takich osób. Zapalił się do tej myśli, gdy usłyszał, że nieznane są losy robotników budujących schron. Istnieje przypuszczenie, że zostali po zakończeniu budowy zamordowani przez hitlerowców i zakopani gdzieś w okolicy bunkra..." Ojjj to radze nie wchodzić do Reiss ... tam to jest dopiero kondensacja". Jeśli chodzi o mnie to wierzę w przeróżne zjawiska paranormalne ale jak tak kuleczka" jest wielkości głowy w hełmie to jestem święty turecki:>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doszukiwałbym się jakiejś sensacji.
Każdy kto zna sie na fotografii wie że taki efekt uzyskać można tylko przy użyciu lampy błyskowej. Silne światło odbija sie od cząsteczek, zabrudzeń czy nawet wilgoci w powietrzu tym bardziej że jest to ponieszczenie zamknięte i stąd efekt. A reszta to kwestja wyobraźni ludzkiej która jak widać nie zna granic.
A tak na marginesie więcej fotek nie pokazali?
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Az z ciekawosci przejrzalem swoje zdjecia ze schronow w Konewce i Jeleniu i jakos nie zarejestrowalem na nich zjawisk paranormalnych. Owszem, na NIEKTORYCH sa tajemnicze plamki, ale, jak juz ZUBIKED wspomnial, to efekt rozblysku swiatla lampy blyskowej na drobinach kurzu zawieszonych w powietrzu. Zalaczone zdjecie przedstawia megakumulacje sil paranormalnych w schronie w Jeleniu...po przejezdzie mojej bestii przez cala dlugosc. Po paru minutach wychodzily zdjecia idealne bez zadnych plamek...
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na zdjeciu znajdujacym sie pod linkiem Raneda ewidentnie ktos kopcil fajke...mam takie jedno zdjecie pod pomnikiem zolnierzy amerykanskich poleglych w Wietnamie, trzymalem fajke w lapie i robilem fotke, efekt identyczny...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dym z fajki jest zupełnie inny niż dym na fotce, ma inną strukturę. Tak samo jak i kółka na na fotkach łatwo rozpoznać co jest kurzem a co nie. Każdy wierzy w co innego i nie ma się o co sprzeczać. Nikt z nas nie wie co się dzieje w około nas.

Zerknijcie na te dwie fotki:
http://www.bunkrowiec.com/dziwnefotki/orbs/3.jpg

I ta, tyczaca się tej kuli nad głową
http://www.bunkrowiec.com/dziwnefotki/orbs/4.jpg

Czemu zawsze szukamy najprostrzych rozwiązań ?? kurz, woda ??
a może jest to coś innego zupełnie innego.

Serdecznie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest to tajne UFO adolfa bazowane w tym supertajnym obiekcie ;) Zwykłe efekt jaki powstaje w takich pomieszczeniach przy fotkach robionych z lampą ... jak macie wątpliwośći to spytajcie o to UFO i duchy na pierwszym lepszym forum fotograficznym ... np. www.obiektywni.pl czy www.plfoto.com ... uśmieją się po pachy z tych duchów ;D

pozdrawiam z zaświatów ... uuuuuuuuu !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjawiska te fachowcy nazywają orbami" spotkać je można w dziwnych" miejscach (opisanych powyzej) naukowcy z tego co wiem podchodzą do nich dość poważnie, w necie jest masa zdjęć na ten temat wystarczy wpisać orby"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie