Skocz do zawartości

Niemcy w Mszczonowie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 425
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mała korekta - nie GRH 28pp - tylko łódzkie stowarzyszenie Strzelcy Kaniowscy" (www.strzelcykaniowscy.pl) :)

Parę fotek które dostałem od Pana Piotra jest u nas na forum:
http://www.28pp.fora.pl/mszczonow-odsloniecie-tablicy-ku-pamieci-31psk-t1102.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to raczej mozliwe - mundur polowy, 'robocze buty' to samo drugi oficer na zdjeciu. No i ogolny raczej 'zmeczony' aspekt wszystkiego na zdjeciu.

Drugie sadze ze raczej nie - czapka garnizonowa, zygzak na kolnierzu, blyszczace buty oficerskie, rekawiczki etc. Chyba starego typu kurtka? Trudno przy znieksztalceniu zdjec byc pewniejszym, ale odnosze wrazenie ze na drugim to wogole mlodszy i szczuplejszy plk Wnuk :).

W kazdym razie bombowe zdjecia Piotrze!

Pozdrawiam
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
No i kto dorówna Bodziowi?
Szperacz jeden ;)Na niego zawsze można liczyć.
Zdjęcie czwórki nie budzi zastrzeżeń. Na bank Mszczonów- ulica Rawska.
Zdjecie numer trzy to też Mszczonów- ulica Warszawska.
Można porównać ze zdjeciami z 6 września. Tam widać ten autobus. Poza tym wieża kościoła nie budzi żadnych zastrzezęń. Co do zdjecia numer dwa (to z pięknym ujęciem na rynsztok) to mam wątpliwości. Widać na nim niewątpliwie część jakiegoś placu. Problem polega na tym, że żaden z mszczonowskich placy nie miał dwóch sąsiadujacych ze sobą boków wypełnionych budynkami parterowymi- a tu tak własnie jest. No nie wiem, czy to Mszczonów. Chyba jednak nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie