Skocz do zawartości

Jak LWP planowało podbój Danii i Belgii


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze nalezy ustalic czy zdrajcą jest ten kto siedział na d.... w Polsce i próbował za wszelką cenę przezyc w zgodzie ze swoim sumieniem(np nie zapisujac się do PZPR przez co automatycznie i on i jego potomkowie mieli przej...)czy ci którzy spierdal... z tego kraju aby słuzyc w DYWIZJONIE 303 lub tego typu mieli aspiracje.uweazasz że mielismy jechac zdobywac(tfu wyzwalac)Danie od zgniłych kapitalistów?Jeśli w to wierzysz to i uwierzysz ze swinie lataja.kukliński osłabił UW?Jesli w to wierzysz to juz pisałem wcześniej.Ciekawi mnie co będzie jak za niedługo(daj Boze ) poznamy co się z nami miało stac gdy hamerykanery nas Wyzwolą"Polską ziemię zdradzili najpierw Francuzy i Angole a w 45 Amerykanery.Więc ci którzy sprzedali się zdrajcom nie zasługuja na mój szacunek.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Lokomotywa: najeżdzanie na kogos za wygląd to juz chamstwo ciekawe jak ty sie prezentujesz?Czy czeszesz sie gąbką? a moze brzuch ci wisi do kolan? Może któs tez nie chcialby cie kopnąc w d... za wygląd bo by utknęła noga w zwieraczach. to na marginesie. Kończmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszyscy sobie nawtykali....przyszła mi myśl że sondaże polityczne wszelkich instytutów i pracowni społecznych są bezsensowne......wystarczy wejść na forum odkrywcy i jest wszystko, cały przekrój społeczny, wiekowy, pochodzeniowy jak i majątkowy, i wyznań politycznych - dwubiegunowy czarni i czerwoni....

Raz jeszcze napisze, panowie szanujmy się coś........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Kol Acer Szanujmy sie coś ....." a nie dla boga dolara wpieprzajmy padlinę w MC szitusie op przepraszam w Mc Donaldzie miało by.Jedzmy naszego prosiaka a nie indyka obchodżmy Święto Zmarłych a nie hallowinstrzelajmy rakietki na 11 listopada a nie 4 lipca.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś zwący się jazłowiakiem pojawił sie tylko w tym temacie aby ukąsić Lokomotywę -o nic więcej mu nie chodzilo
Powtarzam ktoryś juz raz z kolei - jesli ktoś tak koniecznie chce mnie kopnąc w zwieracze , zapraszam bywam w polkowickim Aquaparku dwa razy w tygodniu w niedziele zawsze od 14 do 15,30 mozecie przyjechać w kilku , zobaczysz wtedy czy zwisa mi brzuch wulfgar a poznasz mnie po łysinie
Druga sprawa to wulfgar zastanawiaja mnie u ciebie dwie sprzeczności z jednej strony niezła strona internetowa ,powiedziałbym nawet świetna a z drugiej typowe ogłupienie społeczne rodem z zamierzchłych czasów komunizmu , całkowity brak własnego zdania i osobowosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaca - masz rację z tymi wielkimi ucieczkami
W ostatnim odcinku koleś ukradł samolot z aeuroklubu aby z rodziną polecieć sobie do Berlina Zachodniego na koszt członków Aeuroklubu Zielonogórskiego , bo w tamtych czasach (rok 1983) wiali wszyscy normalni ludzie przez Wiedeń - wystarczyło tylko wykupić wycieczkę . I co i kpina absolutna ,facet skończył w bejsbolówce gdzieś w Australii z glupawym akcentem. Pozostając w Polsce i latając dalej w aeuroklubie - (jako pilot AN 2 miał spory nalot) z czasem tak jak wielu jego kolegów zasiliłby PLL LOT i w dzisiejszym czasie pilotowałby sobie Boeningi do NewJorka a tak do całkowitego ośmieszenia nie pomogła nawet wyssana z palca opowieśc o żołnierzach ktorym kazano strzelać do do samolotu , no chyba że dowodził nimi pułkownik WOP H Piecuch
Głupszą historię oglądałem kiedyś na Discovery jak dwóch niemiaszków zbudowalo sobie motolotnię i uciekło nią do Berlina zachodniego a bylo to w 89 m roku hahahahhahahahahahhahahahhahahhahahahahhahahhahahahhahahahhahahhahhahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol Lokomotywa czyżbyś miał az tak podniesione ciśnienie w kotle ze musisz upuszczac je na kilka razy?Upusc na raz.A poza tym to psy szczekają karawana idzie dalej.skoro żyłes i uczyłes się w PRL to zaraz Cię wyklną ogłoszą heretykiem i tym podobne na antenie jedynie słusznej rozgłośni z miasta byłego wojewódzkiego na literę T.A poza tym prostuj swoje tory Lokomotywo nadciaga ZBAWIENIE.
Pozdrawiam Pana pod parą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj nie mam jaj....
Co do ogłupienia to vice versa spójrz na swoje wypowiedzi jajcarzu. A w aquaparku nie chce mi sie plywać. ( ciezko mi jechac 300 km żeby cwiczyć pływanie synchroniczne). Pozatym tak jak kiedyś pisalem :jak poznam cię jesli bedziesz mial czepek? a pozatym w dzisiejszych czasach nie warto ufac starszym męzczyznom, szczegolnie na basenach, wolę seksowne licealistki.
A tak serio lokomotywa to daj sobie spokój. Załóz sobie sex shop albo sklep z bronią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm no tak a teraz zonk.Który to światły polski prezydent na spotkaniu ze szwejami różnej masci a udającymi BOHATERÓW sprawy Za Wasza Wolnośc i Naszą Ropę(dla ułatwienia podam ze jest to nasz jedyny własciwy i...(w miejsce kropek wpisz same superlatywy))Powiesdział:
JESTEŚMY JUŻ 3 LATA W I R A N I E .Dla ułatwienia podam ze ten prezydent w odróznieniu od poprzedniego NIE PIJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nasz kraj rodzimy ;D ... ojaaa gdzie nie byłem i czego nie widziałem to nigdzie nie jest tak klawo jak w tym pieknym nadwiślańskim kraju ;)

Miało być o planach ataku LWP na Zachód, a dyskusja zeszła na jajcarkie kopanie się w dupę, gżęźnięciu nogi w zwieraczach, łysych głowach, sex shopach, licealistkach i inncyh cudach :))))))))) Uhahahhahaa.

Ale powiem wam już tak serio, że coś w tym jest. Jak siedziałem trochę w Albionie pewien czas temu to straaasznie mi brakowało tego naszego swoiskiego co się k...a patrzysz ?!?" albo innych wesołych aspektów rogatej polskiej duszy :)

Huehuehuhue ide spać :) Pokój ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W czwartek odbyłą się konferencja, tym razem naukowa, a nie prasowa, nt. przekazanych dokumentów UW do IPN, z udziałem m.in. prof. dr. hab. Jerzego Eislera z IPN. Jak stwierdzono, odnaleziono tylko jeden dokument UW (oprócz statutu). Dotyczy on planu rozwoju WP. Pozostałe - to dokumenty z ćwiczeń WP, a nie dokumenty UW.

Ciekawe co przekazywał Kukliński Amerykanom, jeśli nie było dokumentów UW. W jaki sposób chciał osłabić UW. Szkoda, że przy okazji nie odtajniono sentencji wyroku uniewinniającego Kuklińskiego, wiedzielibyśmy dokładnie, bo tam znajduje się wykaz przekazanych dokumentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja pozwolę sobie wrócić do tematu tych licealistek. ;)
Jaca, Ty ignorancie! Wiek prokuratorski" to 15 lat (art. 200 Kodeksu karnego), więc licealistki raczej nie są karalne. :]]]
Ale widzę, że wszyscy i tak wolą świadome panie. :D
Okey. A teraz wracając do tematu. To i tak przecież wszystkich dokumentów nie odtajnili - znaczy się, że mamy jeszcze plany marszu na zachód - to tak na wypadek, gdyby Chińczycy wyszli na naszą wschodnią granicę. ;)
Szkoda tylko, że pozbawiliśmy się okrętów desantowych.
Pozdrawiam
wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym my gadamy-piszemy.Co to za sensacja iż w czasie ćwiczeń sztabowych na mapach mieliśmy kierunek Dania czy Szwecia.
W święta Wielkanocne miałem wizyte rodzinki z Kanady (Ottawy)(pierwsza wizyta),kuzyn jest zawodowym wojskowym w KMW(Marynarka Wojenna) w stopniu komandora.Śmiał się z otajonych rewelacji MON powiedzial ich u nich jest rzeczą normalną iż w czsie ćwiczeń czyto poligon-morski, lub sztabowe to na mapach ćwiczy się warianty ataku np.na Alaskie ,USA.Kube,czy desantowanie na Mekscyk.Lub zrzuty desantowe .I jaka to jest tajemnica.
Dlatego teraz pewnie na mapat prowadzone są tyreningi sztabowe ataku na Bialorus, Rosie itp.I co to jest za tajemnica!!!!!!!!!
Rozmawialiśmy na temat Kuklińskiego (nieznal sprawy przedstawiłem mu bez żadnego picu lub farbowania).Kuzyn zapytal czy w naszym wojsku składa się przsięge na honor i ojczyzne.Powiedzialem że tak (dodałem że jeszcze w tamtym czasie była wzmianka o AR w przsiędze).Stwierdził iż tak tylko zrobić mógł ktoś bez honoru,zdrajca.A kraj-ojczyzne i przsięge ma się tylko jedną.Był zdziwiony prawie kultem ohaterskiej" ucieczki Kuklińskiego.
Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie