Skocz do zawartości

Zdjęcia TKS - cz.II


JoncaA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Akagi - a mozesz wyjasnic o co chodzi. Bo dla mnie ignoranta to tez TKS, ewentualnie klapy sa jak w TK3 ale to moze chyba byc zludzenie apteczne. Jak juz przedtem sie pytalem bezskutecznie, poza iloscia kol zapasowych i rura wydechowa czym sie te dwa pojazdy roznia od zadka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gebhardt, ty ignorantem? Broń Boże.

Dobra ide szukać jakichś dowodów - zdjęć.

Koło napędowe jest od TKS, tłumnik -TKS, jedno koło zapasowe - TKS.
Góra kadłuba - TK-3 , klapy przedziału bojowego - ewidentnie jedna długa czyli TK-3.

Jeżeli to byłby TKS, to powinien być chociaż zarys wykusza broni. A nie ma. Czyli można przyjąć , ze jest tak tylko osłona jak w TK-3.

Jak dla mnie TK-3 po remoncie wyposażony w elementy od TKS.
zaraz dorwe Harta, niech się wypowie - w końcu najlepiej zna różnice kadłuba - stworzył dukmentacje wykonawczą obu pojazdów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozdmuchałem polemikę....ja też mylę się w widoku od yłu" pomiędzy TK,a TKS-em.Popełniłem na tym forum już parę takich pomyłek -więc z niecierpliwością obserwował będę tą konstruktywną polemikę.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe różnice na korzyść TKSa już wymieniłeś, choć na upartego widać jeszcze inne: np. ta klapka po lewej stronie u dołu kadłuba (nie pamiętam co to było - wlot powietrza do chłodnicy albo silnika). W TK-3 mniejsza i inaczej mocowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmieszniej - to samo zdjęcie w temacie o TK-3
http://www.odkrywca-online.pl/forum_pics/picsforum16/l1206678.jpg

RE: Zdjęcia TK-3 - cz.II sadyk (809/17) 2006-06-28 18:56:00

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żółto zaznaczyłem najbardziej charakterystyczne elementy pancerza TKS na tym zdjęciu, choć jest ich przecież więcej (łącznie z charakterystycznym zachodzeniem na siebie płyt, co też widać na tym zdjęciu). Dobrze, że chociaż zdjęcie jest w miarę wyraźne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Jotes ma racje :))))))))))))

Zaispirowałeś mnie wspomnieniem o klapie chwytu powietrza do chłodnicy. Fakt w TK-3 jest inny , bardzie kwadratowy i inaczej mocowany.
(Zdjęcie TK-3 z mojego archiwum - darujcie niechrześcijański napis, ale to jeszcze non publicito. )

A więc to jednak TKS.

Ale wykusza to za cholere nie umiem dojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie