Skocz do zawartości

Zdjęcia TKS - cz.II


JoncaA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Victor, pierwsze i trzecie zdjęcie to TK-3 (jest na to inny wątek). Oprócz tego, moja uwaga, jeżeli zamieszczasz zdjęcia to przeglądaj czy już ich nie było. Niestety ale większość Twoich zdjęć, które dzisiaj wrzuciłeś na forum już była tu zamieszczana. Chodzi mi tylko o porządek.
Pzdr
Bodziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kamuflażu japońskiego" w 1939.
Na zdjęciu pokazanym przez Grendela w watku PP2 2005.01.28
(jezeli naruszyłem jakieś prawa lub regulamin,przepraszam)
TKS ma na 95% na sobie ubiorek japoński, choć sama drezyna jest już w kamuflażu standardowym.
Mogli oczywiście Niemiaszki wyciągnąć jakiś staroć z magazynu i zaladować na drezynę, ale po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jotes, ale zwróć uwagę na FT-17. To samo oświetlenie, kąt itd, a odcienie wyraźnie inne. Mniej zróżnicowane. Wewnętrzna burta prowadnicy TK też
Mało tego, może to moje chciejstwo, ale pod jarzmem ckm widzę czarną, cieńką linię.
Obstaję przy swoim. To japończyk. No ale, że zgodny ze mnie chłop, zmniejszam swoje przypuszczenia z 95% na powiedzmy 90%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jet tak, że gdy nie ma pewności, to okazuje się w końcu, że wygrywa rachunek prawdopodobieństwa.
Póki to zdjęcie jest tak kiepskiej jakości, to różne rzeczy można na nim zobaczyć. Może ktoś ma lepsze? Akurat fotek drezyn Poznańczyka jest cała masa, ale akurat nie tej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie