Skocz do zawartości

Operacja Barbarossa - Przemyśl 07.05


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
bardzo chetnie bym przyjechał ale niestety praca mnie dopadla i nie mogę ale jak sie obrobie to bede
nasi bedą w niemieckich i w ruskich mundurach wiec zasilą obie strony
wyslij mi meila to podam ci namiary na kolege co bedzie dowodził wyjazdem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W inscenizacji wezmie udzial grupa czeskich rekonstruktorow majacych doswiadczenie w odtwarzaniu Armii Czerwonej, co wazne beda dysponowac uzbrojeniem z epoki.
Organizatorzy zostali takze wsparci przez policyjnych antyterrorystow i pirotechnikow.
Walki w Przemyslu zapowiadaja sie wiec widowiskowo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdziwym skrócie:

Prawdziwa historia, prawdziwy bunkier, prawdziwy sowiecki oraz niemiecki sprzet i uzbrojenie, prawdziwa przeprawa przez rzeke, prawdziwe wybuchy, prawdziwi pasjonaci ... www.grhpodkarpacie.org

Operacja Barbarossa"
Niedziela - 7 maja 2006 - Przemyśl
Wybrzeze Pilsudskiego godzina 15.30
parkingi przy ul Wałowej w pobliżu Rynku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu było rewelacyjnie. Pierwsze podziekowania dla naszych przyjaciół z Czech. Odwalili kawał dobrej roboty. Ich strzelające giwery zrobiły swoje, a poza tym tak zdyscyplinowanego oddziału dawno nie widziałem.
Kolejne Wielkie Dzięki dla oddziału SPAP. PIrotechnika na celująco. Wybuch zdarł mi furażerkę z głowy. Po prostu super.
Dziękuje równierz wszystkim kolego: Odziałowi Tradycji AK im. porucznika Wira" Bartoszewskiego, chłopakom z 8 pp leg,a w szczególności Wieńkowi i jego ekipie. Wieniek najlepszym czerwonoarmistą w Polsce!!! Chłopakom z Grupy Polski Wrzesień, harcerzom z 77 SPDS oraz wszystkim innym których tu niestety nie wymieniłem.
Teraz imiennie. Numer 1. Sławomir Cisowski, bez którego nie udałoby się załatwić ogromnej części tej bitwy
2. Wojciechowi Błońskiemu za okazaną pomoc
3. Ani Gremskiej z UM za cierpliwość
i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogli w realizacji Barbarossy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak zwykle chodziło o Wrzesień 39" a nie Polski Wrzesień" - ludzie, czy to tak trudno zapamiętać ?

Co do Wieńczysława to zgadzam się w 100%, już na Dzwoli pokazał swój talent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie