Skocz do zawartości

Operacja Barbarossa - Przemyśl 07.05


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja znalazłem jeszcze takie: http://www.przemysl.pl/serwis/IMGallery/galeria.php?start=0&kategoria=4

POZDRAWIAM WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW REKONSTRUKCJI z 07.05

PS
IMPREZA FULL WYPAS
Nie mogę doczekać się następnej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Fall nie byłeś , i chyba nie jesteś w temacie . Fotka nr1 to nie o kur.. mac.." tylko rdzenny germaniec -posolite ruszenie . Fotka nr 2 - na froncie się różne rzeczy działy ...o których sie fizjonomom nie śniło ...". Fotka nr 3 , widownia musiała jakoś odróżnić pojazdy germańskie od reszty pojazdów ( pomijając BMW, Mercedesy , itp.),a jak to zrobić - apisać na Moskwę" przy burcie samochodu ? Na inscenizacjach musi być wszystko jasne jak bicie cepem , a nie po imprezce co poniektórzy z widowni mają problemy z odróznieniem niemca od ruska !! Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcem tylko wtracić słowko mianowicie wszystko git naprawde ładna inscenizacja jak widze po zdjeciach lecz mam jedno ale ten pan na zdjeciu pierwszym w munrurku niemieckim niech poprawi wizerunek i odepnie beretki lub przełoży odwtotni ale to tak na marginesie bo jak widzeimpreza udana i warta zobaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie