Skocz do zawartości

Trzyma :-)


Romo

Rekomendowane odpowiedzi

....U mnie dzisiaj było rano - 10, buuuuuuuuu, pociąć sie idzie, chyba będzie trzeba jakiś młot pneumatyczny kupić..... a w .... szkoda gadać - zima stulecia....ehhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elblag, nocka -10 okolo, a dzionek okolo 0, co lekko w dzien odpusci, to w nocy zamarza.
dzis smigalem do braniewa, jakies 40 kilo i widzialem tylko skrawek ziemi z sucha trawa, jakies 2x1 metra i to jeszcze pochylony w poludniowa strone.
ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn 6.00 rano -7 stopni, ale w powietrzu czuć już wiosnę no i ptaki są bardziej ożywione...

Ps. TIX, proszę o trochę szacunku. Nikt z nas nie jest idealny, a co najważniejsze jest to żona naszego prezydenta wybranego w wolnych i demokratycznych wyborach!
Mam prośbę do admina by reagowało stanowczo na takie posty (nie jesteśmy w końcu forum jakiejś lewackiej młodzieżówki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na tym polu 10 marca kopałem już monetki. W tym roku zamiast monet przywitało mnie stado saren. Przyjąłem to jako dobrą wróżbę na nadchodzący sezon. I chociaż śniegu jeszcze prawie 30 cm a ziemia twarda jak skała to myślę że 21 marca z pustymi rękami z tego pola napewno nie wrócę. A jak wy rozpoczynacie tegoroczne poszukiwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilzken - idź ochłoń lepiej. Jak wrócisz poczytaj co napisałem i ZNAJDŹ gdzie jest napisane, że chodzi o konkretną, wymienioną przez Ciebie osobę. Adminem to ty możesz sobie gnojków straszyć a nie mnie. A za te lewackie młodzieżówki" to bym Ci w pysk dał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, masz w sobie zero odwagi! Najpierw zaczepiasz Bogu ducha winną kobietę nie mając dość ikry by wprost powiedzieć o kogo chodzi, a teraz próbujesz mnie zastraszyć daniem w pysk. Gratuluję, poziom godny UB-ecji.

Ps. Z tym dawaniem w pysk to uważaj, bo na prawdę możesz kiedyś się zdziwić (oczywiście po tym jak odzyskasz przytomność)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj... naprawde się doigrasz... skończ lepiej bo wytocze armaty. Tak się składa, że to co wygadujesz o Ubecji podlega ściganiu z art 212 K.K. ( dziekuje koledze, który mi to podpowiedział) jak juz się doszukasz co to oznacza popatrz na paragraf 2. Jednocześnie prosze administratora o zabezpieczenie treści do celów procesowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie