Skocz do zawartości

Trzyma :-)


Romo

Rekomendowane odpowiedzi

To forum coraz bardziej przypomina Sejm a nie portal dla poszukiwaczy. Zbiera mi sie na wymioty czytając te wieczne pyskówki. Kto nie pisze na temat tylko prowadzi wieczne wojny powinien mieć dożywotni zakaz wypowiadania ię na forum odkrywców. Dlaczego na innych forach może być normalnie tylko na odkrywcy jeden pod drugim kopie i prowadzi osobiste wycieczki. To niczemu nie służy a młodzieży która dopiero wchodzi w temat eksploracji daje bardzo zły przykład. Panowie wstyd mi za was. Nie po to zostało stworzone to forum. Czas się wreszcie nad tym głębiej zastanowić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie koledzy rację... Wszystkich Was przepraszam za to. że dałem się wciągnąć w tę jałową dyskusją na tym zacnym forum. Na pyskówki TIX-a więcej nie odpowiem, bo na prawdę szkoda profanować takie miejsce jak to forum. Pozdrawiam wszystkich
Wilzken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert - nie jak dzieci :-) tak się składa, że bardzo uważnie pisze na forum, a za nadinterpretacje tego co pisałem nie moge odpowiadać. Po pierwsze - Marzanna - była w dawnych obyczajach boginią - więc pokaż mi kobiete, która się za nazwanie boginią obrazi ! Po drugie - nie wskazałem konkretnej osoby. Po trzecie - zostałem porównany do lewicy - owszem mam prawo do własnych poglądów ( konstytucyjne zresztą ), ale odpowiem - nie jestem lewicowy. Natomiast hasło UBECJA działa na mnie jak płachta na byka - i NIE POPUSZCZE nikomu, kto mnie tak nazwie. Zwłaszcza, że osoba ta za czasów ubecji sikała jeszcze w pieluchy. Proponuje zakończyć ten temat. Ja swoje zdanie juz powiedziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak jest że często przeprasza ten co najmniej zawinił? Może to ktoś inny powinien uderzyć się w pierś i wyrazić skruchę. Poszukiwacze powinni być jak jedna wielka rodzina a nie skakać sobie do gardła. Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego. Tylko w jedności nasza siła. Inaczej nic po nas nie pozostanie a historia o nas zapomni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie