Skocz do zawartości

Koszalin vol. VII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
No rzeczywiście grupa nasza to sami napaleńcy indywidualiści spotkania to wirtualne plany nic konkretnego ja osobiście z nudów to już się nie mogę doczekać jakiegoś wypadu w teren pomimo mojej udręki jestem bardzo rozczarowany przebiegiem tych dni wolnych od pracy aby grupę zebrać to trzeba by było chyba ją rozwiązać i nowych członków zaprosić do współpracy jakiś młodzików do 19 roku aby mieli zapał w kopaniu i wolny chłopaki czas na tak wyszukane hobbi.

Pozdrawiam ....J....

P.S Znacie do mnie nr telefonu ,czekam na zaproszenie w teren nie koniecznie dziś czy jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteście otwarci na poznanie nowej twarzy, ciekawej wszystkiego to ja nie widzę problemu. Szukam sam i z tego powodu częściej narazie jeżdżę na ryby niż z wykrywką, a czas mogę znaleźć prawie w każdy dzień tygodnia. Czasowo nie posiadam jednak samochodu. Jarosław jeśli chcesz - pisz: ninjat@op.pl Jeśli to jest też jakimś kryterium to mam >19.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pst...ptaszyska są płochliwe...

Trzeba działać w ciszy ,znienacka ,w pełnym skupieniu....i po kilkugodzinnym oczekiwaniu jest szansa na sukces...

Jak ktoś się pisze to jutro urządzamy polowanie...;)
Pzdr der K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

słyszałem o wypadzie czwartkowym, na który się nastawiałem. Wczoraj jednak zaskoczony zostałem info. że chodziło o środę lub czwartek... może czegoś niedosłyszałem...

dzisiaj nie mogę - ostatnia wywiadówka u juniora - powinienem się pokazać.

Gartuluję polnych znajdek i życzę żeby passa trwała.

Tymczasem bywajcie - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

jak tam nierozłączny teamie (J., der K.) było dzisiaj na powietrzu, nie za gorąco? Czy ziemia była łaskawa? Odwiedził mnie dzisiaj w pracy nasz przyjaciel L(ion).

Licze na jakąś skromną choćby relację. Skoro nie dane mi uczestniczyć to dajcie się pocieszyć Waszymi sukcesami...

Tymczasem bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
No byl jeszcze z nami L.
Na razie bez fotek..
Po niefortunnym poczatku ,kiedy to zostalismy doslownie przegnani z pola przez Pana Wlasciciela..mimo talentow oratorskich J...hihi
Po zmianie terenu powiem tylko ze z mojej strony bylo niezle...zdarzyl sie nawet przedmiocik z zoltego" metalu :)
Poprawka w sobote...
Pozdrawiam der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

to mieliście bliskie spotkanie... i J. nie dał rady przekonać obszarnika... nie możliwe ...gratuluję der K.- uważaj na Golluma...
jeśli nie pojadę do Bydgoszczy to z przyjemnością lecę z Wami...
Herr L. a Ty co, czyżby skromność wrodzona nie pozwala Ci na pochwalenie się darami ziemi...

Gdybyśmy się jednak nie zobaczyli to życzę wspaniałości ziemnych i przyjaznych Panów Właścicieli...

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z ciekawością poczytałem kilka Waszych wywodów dotyczących histori miasta. Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się o tramwajach koszalińskich to zapraszam tu : http://www.koszalin24.info/viewtopic.php?t=102

Ponadto chciałbym zaprosić Was do udzielenia na Naszych łamach ( www.koszalin24.info) relacji z wyprawy , a może raczej wypraw do podziemi koszalińskich. Znalazłem w sieci kilka fotek, jak się nie mylę z Waszych poszukiwań odkrywczych w Naszych lochach, i zamieściłem je w naszym dziale : Historia i Ciekawostki.

Zapraszam serdecznie, gdyż Wasze zainteresowania są naprawdę ciekawe i warte popularyzacji na forum miejskim.

Pozdrowiena

Artur
GG 3050196
akwabud@gazeta.pl
akwabud@koszalin24.info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

Helmut swemi zębiskami badał czy aby to nie szlachetny kruszec...ładne poletko - gratuluję. Mam nadzieję na dalsze relacje...
A co pozostali? siedzieliście w domach, na działkach? nie wierzę... pochwalcie się.

Tymczasem - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

jeśli dzisiaj jest czwartek, to wczoraj była środa - czyli - jak udała się wyprawa polna... Podobno pola obrodziły tego roku, a to początek dopiero... Liczę na skromną nawet relację.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wczorajsza wyprawa dobyła się dopiero po 18 godzinie więc mieliśmy mało czasy, w sumie około 1,5 godziny na polu ale w ostatnich minutach teraz ja miałem szczęście podnieść cieniutką blaszkę 48 EINEN THALAR z 1773 r.
Pozdrawiam ..J...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie