Skocz do zawartości

Koszalin vol. VII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Co do tych schronów o których wcześniej wspominałem to mam kilka być może ciekawych miejsc i tylko jeden problem - nie mam z kim się tam wybrać, a samemu chodzę rzadko. Usłyszałem kilka historii na temat tamtych miejsc od ludzi mieszkających w okolicy od małego. W latach 90 za małolata sam byłem w jednym z tych miejsc. może miałby ktoś ochotę się zorganizować i tam wybrać (niedaleko).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!
L. nie przesadzaj , to tylko względy zdrowotne. Mogę zapomnieć o kopaniu , pozostaje mi tylko uczestnictwo towarzyskie. Ewentualnie mogę parę fotek machnąć.
Pozdrawiam !
R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tym niedzielnym wypadem?

Jeśli kogoś zainteresuje, to 11 kwietnia we wtorek,l w Domku Kata odbędzie się spotkanie z Lechem Fabiańczykiem Historia regionu" oraz prezentacja filmów:Łupaszka", Jam zwyciężył świat", Oto człowiek", Smak czasu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj byłem. Najpierw przeczesałem podwórko znajomego (peerelki, garnek, siekiera, 10 pfenningów, i współczesne 1,55) i byłem też za rokusem, ale już nic tam nie mogłem znaleźć (chodzi o schrony). Może zasypane, bo pamiętam dokładnie że tam było wejście (z 10 lat temu), i byłem w środku. A teraz kupa śmieci i liści. Była tylko ta okrągła wieżyczka. Szkoda, że nie zabrałem aparatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przesilenie minelo a cisza ...trwa;)
Piszcie co w trawie piszczy...a moze konieczne;) jest male(plenerowe)spotkanie??
Wojenka jak tam stronka? Mam kolejna porcje ciekawostek...
Odezwij sie co dzisiaj (ew. jutro)..
Licze na odzew..
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie