Skocz do zawartości

Koszalin vol. VII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powoli idę tropem tych kul. Dzisiaj byłem z półtora godzinki i powoli zaczyna coś wychodzić, ale jeszcze sporo terenu (szkoda że mokry i tak zżera znajdki) A tak nawiasem, czy któś wie do czego służyły te aluminiowe łyżeczki? Ja myślałem że może są to miarki do prochu, ale to tylko skojarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jednak moje pierwsze skojarzenie co do łyżeczek okazuje się błędne. Byłem w tym miejscu jeszcze raz i wykopałem jeszcze killka sztuk, a oprócz tego tubkę po paście chlorodont, tubkę po paście do butów i jeszcze kilka guzików. Miejscówka ta jest nad strumieniem, co wskazywało by na miejsce toalety żołnierzy. Była tam jeszcze łuska, ale od sztucera myśliwskiego (SBP 8x57 JS). Jeszcze przeszukam okolicę bo gdzieś niedaleko musi coś być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Proza zycia..
Co do Spacerku ,to obyl sie bez fajerwerkow...monetki (najstarsze 1860) ,guziczki ,luseczki itd
Jedyny ciekawszy eksponat" ;) to kadlubek orla od pikelhauby znaleziony przez R. ,jednak gdzie zgubil czlonki to nie wiem..hihi
To tyle
Pozdrawiam der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

a jakich to sygnałów oczekujesz - ja siedzię w pracy w sobotę i niedzielę (do późna) - grzebanie w ziemi mi jakoś ostatnimi miesiącami nie chce wyjść, nie mam zbytnio się czym pochwalić (nawet praca nad stroną stanęła na kika dni). Ale jeszcze przyjdą dni chwały i gonitw po polach, lasach siołach...
kończe bo zaczynam bredzić.

Pochwalcie się kledzy czym możecie.
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian, to nie takie proste w naszym rejonie. A wykrywacz najlepiej sobie kupić. Bo nawet jak zaczniesz wupożyczać to na kilka wypadów wydasz tyle pieniędzy, że pewnie już byś cos kupił. Nie licz na to, że w naszym rejonie pójdziesz raz w teren i wrócisz z workiem fantów.
Serdecznie pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie