Skocz do zawartości

,,Historia uchwycona naszym aparatem'' - Ciekawe Fotografie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiedy przyjżałem się bliżej zwięczeniu trochę się żdziwiłem.Orzeł nie tylko,że chyba pruski to na dodatek przetrzymał carskich,potem bolszewików a na koniec PRL.Na zbliżeniu jednak widać ,że podziurawiony jest jak przysłowiowy ser.Jak na razie nie dali mu rady nawet złomiarze III RP.pozdrawiam efes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacenty zapewnie chodzi tobie o te dwa groby znajdujące sie na cmentarzu . O ile sie nie mylę to gąsienice jeszcze sie tam znajduja jednak co do całości to juz prawie ruina .Wystarczy porównać częśc z kwaterami niemieckimi i reszte cmentarze.Tam trawka strzyżona a reszta zaczyna czasami przypominac stan sprzed 20 ponad lat.
A co do odkrywcy-hieny niestety tak sie pojawiła .Chodzi mi mianowicie o pewne schody znajdujące sie niedaleko Bramy Ostrołeckiej.Kocur jako stary tubelec zapewne się orientuje o które mi chodzi. Mianowicie znajdował sie tam napis przez kogo zostały wykonane tzn jaki pluton jakiej kompani i przez kogo dowodzonej. Data o ile pamiętam to rok 1923 lub 1926.Może mala wartośc historyczna ale zachował sie mimo stacjonowania wojsk aldiego i całego okresu powojennego ,a teraz jakaś łachudra zo zaj....ła zostawiam bez komentarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie