Skocz do zawartości

Kopanie za granicą ???


endrju241

Rekomendowane odpowiedzi

Ironrat - spoko. Chodziło mi tylko o to, że przeciętny poszukiwacz nie będzie sobie zawracał głowy kolejnymi rezolucjami, ustawami itd.. W zasadzie, to wszędzie trzeba zachować pewien zdrowy rozsądek i dyskrecję, obojętne czy jest to pod Wyszkowem czy pod Termopilami:)

Pozdrawiam

VW
P.S.
Czy możesz zapodać link do tej rezolucji lub przedstawić jej pełny tekst?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bzdurą jest twierdzenie że we Francji jest całkowity zakaz poszukiwń z wykrywaczem.Byłem we Francji w 2005 roku i pochodziłem z wykrywką.Potrzebna jest zgoda właściciela terenu o ile jest prywatny.W przypadku gminnych terenów potrzebna jest zgoda z merostwa.Całkowity zakaz dotyczy terenów bitew z I wojny światowej.Chociaż też nie do końca.
W przypadku tak zwanej krainy" Katarów chodzą tłumy poszukiwaczy.Niestety jest jedna różnica między Polską a Francją-brak Debili pozostawiających DOŁY po poszukiwaniach.Tam już dawno doszli do wniosku że nie warto jest ałaganić".

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nieścisłe informacje. Całkowity zakaz dotyczy w tej chwili 4 Departamentów, czyli odpowiedników naszych województw. Oprócz tego Verdun i okolice, jak również tereny, na których lokalne władze wprowadziły całkowity, lub czasowy zakaz. Dotyczy to również niektóryh plaż. Itd...

Ironrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...
Kolega 01111977 nadal w mieszka w okolicach Doncaster? Chcialem wyslac wiadomosc ale pisze ze zostalo zablokowane dla nowych, nie bardzo rozumiem takie sytuacje. Chcialbym sie z kims dogadac na priv i nie moge, nie fajnie. Mój email: jaro999@gg.pl Chciałbym pogadac na temat sprzetu ;) Kolega sie odezwie jak moze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
W Austrii nie wolno nigdzie,jest strafa tys.Euro(pierwsza),to nie znaczy ze nie bylem na Napoleon Schanzen pod Szwechat i Petroneum Carnuntuum.Do lasku tez nie radzę bo patrza na kazdego idacego w takim kierunku i dzwonia na Policei.Dobrze jest sie ubrac za turyste-tyrolski kapelusik,podkolanowki i koniecznie czekan-a nim mozna kopać.
W Niemczech ,np tu blisko -Saksonia pierwsza kara to 4000 Eur.
Za to w Czechach sobie polatamy ale tam mało ciekawych znalezisk.
K. z K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie